To już siedemnaste wydanie naszego Vikingowego seansu filmowego. Świętować będziemy jak dojdziemy do dwudziestki, a tymczasem weźcie jakąś Colę i popcorn. W ostatnim Vsf mogliście obejrzeć Revolver z Jasonem Stathamem . A co mamy na dziś? Na początek zaglądamy do filmowego kanału YouTube. Tam znajdziemy prawdziwy hit i jeden z najważniejszych filmów w historii kina – Zabić drozda z Gregory Peckiem w roli głównej. W tym obrazie opartym na powieści, która dotyka niebagatelnych tematów – rasizmu i nietolerancji. To naprawdę wstrząsający obraz południa Stanów Zjednoczonych w czasach Wielkiego Kryzysu. Film zdobył w swoim czasie aż trzy Oscary, a samą autorkę powieści, czyli Harper Lee odznaczono Medalem Wolności.

Jest jednak 1 kwietnia, a więc mamy też dla was coś lżejszego. Z serwisu iplex wybraliśmy tym razem Przypadkiem wcielony z Jasonem Biggsem w roli głównej. Tak to ten od „szarlotki” z American Pie.

Zabić drozda możecie obejrzeć w embedowanym, YouTube’owym okienku, a Przypadkiem wcielony jest dostępny po kliknięciu w poniższy obrazek.

Przypadkiem wcielony

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Zabić d. to jedna z tych książek i jeden z tych filmów, które pokazują jak wiele brakuje branży gier wbrew temu po pieprzą w swoich głupich tekstach psychopaci pokroju Olafa Szewczyka.

  2. Zabić d. to jedna z tych książek i jeden z tych filmów, które pokazują jak wiele brakuje branży gier wbrew temu po pieprzą w swoich głupich tekstach psychopaci pokroju Olafa Szewczyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here