Na to pytanie w tej chwili ciężko jeszcze odpowiedzieć. Najważniejsze jest jednak to, że firma z Redmond rozwija swoją usługę. Już w przyszłym miesiącu powinniśmy zobaczyć aktualizację, podnoszącą ją do wersji 1.2.

Najważniejszą nowością ma być dodanie Osiągnięć offline. Osoby kolekcjonujące Punkty Gracza będą mogły je zdobywać nawet kiedy nie będą podłączone do Internetu. Dodano również mechanizm pokazujący naszych przyjaciół grających w tytuły, do których możemy się dołączyć. Nowa wersja usługi będzie również gotowa na przyjęcie kilku świeżych pozycji, które w sklepach mają się pojawić do końca roku. Będą to: Viva Pinata, Gears of War, Universe at War: Earth Assault, Kane&Lynch: Dead Men oraz The Club.

Zmian i nowości może nie ma tu zbyt wiele, ale cieszy nas to, że Microsoft dość szybko wypuszcza kolejne aktualizacje Windows LIVE. Ciekawi jesteśmy jak będzie się rozwijała w nadchodzących miesiącach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Mam nadzieję, że ta wersja Windows Live! będzie kompatybilna z WindowsXP. . . . . . Chociaż i tak raczej nie będę korzystał z Live! Przed „Startem” tego całego Games for Widnows wszystko zapowiadało się fenomenalnie – teraz jednak Windows Live! przypomina mały programik dodawany gratisowo do paru gier – nie to co na xbox’ie. . . Sad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here