Są wśród nich dwie wersje demonstracyjne gier, o których już pisaliśmy parę dni temu. Chodzi tu oczywiście o UFC 2009 Undisputed oraz Red Faction: Guerrilla. Powinny na nas czekać także gry takie jak Penny Arcade Adventures (epizod 2), Exit, Championship Bass, Future Cop LAPD, Chessmaster: The Art of Learning oraz Need for Speed ProStreet.

Na portfele fanów Rock Band i Guitar Hero polują oczywiście kolejne płatne utwory. Zapłacić możemy również za mikrododatki do The Godfather 2, LittleBigPlanet, Mahjong Tales, Midnight Club Los Angeles, Saints Row 2, WWE Smackdown vs Raw 2009 oraz Tom Clancy’s HAWX.

Za darmo możemy natomiast pobrać pliki wideo z Battlefield 1943, inFamous, Bayonetta, PixelJunk Eden Encore oraz tapetę i temat z ostatniej z wymienionych pozycji. I to już wszystko. Na pierwszy rzut oka nie ma tego zbyt dużo, ale jeśli mamy trochę gotówki na zbyciu, to możemy rozbudować jedną z zakupionych wcześniej pozycji. Oczywiście polecamy też obie świeże wersje demonstracyjne. Za tydzień znów sprawdzimy co słychać na Playstation Network. Mamy nadzieję, że kolejna aktualizacja usługi będzie jeszcze lepsza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here