Dwie bardzo ciekawe wersje demonstracyjne pojawiły się w tym tygodniu na usłudze sieciowej Sony. Zagrać możemy w Lost Planet 2 i Ninja Gaiden Sigma 2 i Punisher: No Mercy. Te tytuły polecamy wszystkim posiadaczom Playstation 3. Warto również się przyjrzeć nowej mini-grze zatytułowanej Heavy Weapon.

Dla wielbicieli mikrododatków przygotowano natomiast DLC do Batman: Arkham Asylum (Prey in the Darkness), Fallout 3 (Broken Steel), Madden NFL 10 (AFL Legacy Pack), Tiger Woods PGA Tour 10 (Sheshan) oraz UFC 2009 (dodatkowi wojownicy). Jak zwykle możemy też pobrać dodatkowe utwory do Guitar Hero 5 oraz Rock Band.

O dziwo w oficjalnej informacji Sony nie wymieniono zbyt wiele materiałów filmowych i tapet. Wśród tych pierwszych znajdziemy klipy z MAG, Dragon Age: Początek, Fallout 3 oraz Cloudy With a Chance of Meatballs. Czeka na nas także darmowa tapeta z gry Heroes over Europe.

Jeśli jeszcze ich tam nie ma, to lada chwila na usłudze sieciowej powinny się też pojawić materiały z Tokyo Game Show. Krótko mówiąc w ten weekend na pewno warto zajrzeć na Playstation Network.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda tylko że Broken Steel gdzieś u nas przepadł . . . Nie ma co, Lost Planet 2 w co-op to niezła miazga :)Jest jeszcze demo Wolfenstein oraz Zombie Apocalypse (wiadomo gdzie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here