Według niepotwierdzonych jeszcze informacji ta wersja demonstracyjna będzie dostępna jedynie przez pewien czas. Nikt niestety nie potrafił sprecyzować czy będzie to jeden dzień czy tydzień. W demie znajdziemy jedną grywalną postać, którą będzie Ellen. Prawdopodobnie zobaczymy misję, w której nasza bohaterka udaje się do miasta Doolin, gdzie szukać będzie swojej matki. Brzmi to wszystko dość enigmatycznie. Zachęcamy więc posiadaczy Playstation 3 by jutro zajrzeli na usługę sieciową Sony i sami przekonali się czy tej pozycji warto się przyglądać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

    • Demo od kilku miechów na japońskim PStore-straszna, typowa przejapońszczona kupa z ładną grafika.

      Jedna rzecz mnie zastanawia skad o tym wiesz? Mieszkasz tam czy moze da sie jakos zmienic na PS3 server(PStore) z ktorym sie laczysz?

  1. a grales po japonsku? chyba dlatego wlasnie okreslasz ta gre mianem „kupy”. Trudno cos ocenic jak nie wiadomo co na ekranie napisane :/ Ja tam wlasnie w Folklore widze jedna z perelek na PS3 – w koncu cos innego, chetnie zobacze demko.

  2. wiesz, niektórzy nie trawią gier jak nie ma celownika albo morduje się piłą łańcuchową . . . cóż widać gry RPG, czy Strategie (bądź co gorsza w niezrozumiałym jęzku) są dla tych gorszych ? raczej dla tych lepszych . . .

  3. skąd wiem?, a co za proble założyć konto na japońskim PSstore?. Mówię, z egra to kupa, bo nią jest. Nie trzeba rozumieć by to widzieć. Jakieś swtorki w popirdołowatym świecie, z arogancim metroseksualnym detektywem, głośno tupiącym o posadzkę w klimtach statycznych kamer. To takie japońskie.

  4. czyli co ?Finale to kupa, seria Chrono to kupa, Residenty to kupa (bo i stworki są w popirdołowatym świecie są) . . . . czyli prawie wszystko dla Ciebie to kupa, współczuję, że żyjesz w takim . . . g*wnianym świecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here