Jest to najprawdopodobniej to samo demo, które trafiło na twarde dyski Xboxów 360 i Playstation 3. W chwili kiedy piszemy te słowa nie zdążyliśmy go jeszcze pobrać i sprawdzić. Jeśli jednak chcecie sprawdzić czy wasze pecety uruchomią „prawdopodobnie najdroższą produkcję nowej-generacj”, to możecie juz kliknąć w link, który umieściliśmy pod tekstem. Archiwum z grą waży prawie 2GB. Zachęcamy tych, którzy je wypróbują do dzielenia się swoimi wrażeniami z gry. Na jakiej konfiguracji uruchamialiście demo? Czy wszystko działało płynnie? Pograjcie i dajcie nam znać.

Wersja demonstracyjna Stranglehold PC

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Właśnie ściągnąłem demo, ale podczas włączania pisze mi przy karcie graficznej to: „Sorry, your video card does not meet this minimum requirement. Upgrade to a more powerful video card will make all your applications look better” i przy pamięci RAM to: „Sorry, your computer does not meet this minimum requirement. You may be able to add more RAM which could make your computer more powerful”. Procek OKMoja konfiguracja: AMD Athlon 64 X2 3800+ Socket 939 Manchester BOXPalit GeForce 6800GS 256DDR3 256bit PCI-E TV/DVI 1 GB Kngston. Czy ktoś ma coś podobnego, czy to tylko u mnie?????

  2. Gra miala chodzic na kartach GF3/4 Ti nawet , 256MB Ramu i Procku 1500Mhz + Wiec chyba raczej spelniasz wymagania. No chyba ze 6800GS to jakis wyjatkowy kastrat i nie ma shaderow zadnych albo co . . . ale nie sadze.

  3. U mnie dało się grać „prawie normalnie”, gra się tnie – momentami mniej a momentami bardziej a czasami w ogóle, ogólnie nie jest strasznie. Za to w filmikach to mam chyba ze 4 klatki na sekundę :). Sempron 3000+ 2ghz@2145mhz1256mb ram kingston 333mhzGeforce 7800GS 256mb agpx8

  4. Ściągnąłem demo, rozpakowałem i odpaliłem. Powiem Wam, że gra „płynie”. Nie odczułem żadnego przycięcia, czy to w filmikach, czy w samej rozgrywce. Jeśli zaś chodzi o akcję: rozdziawiłem gębę z zachwytu, kosmos! Kłania się Max P. , czuć spuściznę tych produkcji, prawdziwy odlot! To jak Tequilla wykorzystuje otoczenie, te zjazdy po poręczach, przeskakiwanie nad stołami dosłownie zapiera dech w piersiach. Może coś przeoczyłem, ale nie widziałem możliwości zmiany ustawień gry. Uruchamia się z automatycznymi opcjami. Pozdrawiam!AMD 3800+ 64×2 Dual Core 2GB Patriot 800 Mhz Geforce 8600 GT 256Mb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here