Serwis GamersReports donosi, że japońska firma z nową promocją na terenie Holandii. Każdy kto między pierwszym października a ostatnim dniem listopada kupi w tym kraju telewizor marki Sony, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080p otrzyma za darmo konsolę Playstation 3. Jeśli jednak klient nie chce tego urządzenia to może je wymienić na zniżkę w wysokości 200€ na sam telewizor. Promocja obejmuje również telewizory HD Ready japońskiej korporacji. Przy ich zakupie otrzymamy darmową konsolę Sony PSP. Nie wiemy jeszcze czy promocja zostanie rozszerzona na inne kraje europejskie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Niestety ( jak wszystko co dobre ) promocja ta jest na razie skierowana w kierunku Holandii a nie Szwecji. http://img. qj.net/uploads/articles_module/1024. . . jpg?876096Ten sam skan umieszczany kolo tego newsa na kazdym mozliwym serwisie rozprzestrzenil sie po sieci promujac Szwecje. Tak czy inaczej Holendrzy to szczesciarze. . .

    • Tak czy inaczej Holendrzy to szczesciarze. . .

      Nie tyle szczesciarze, co sknerusy 😀 Chlopie, jaki oni tam rzeczy wyprawiaja zeby tylko nie zaplacic wiecej. . . maja nawet skrobaczki do resztek jogurtu ktory zostaje w kubeczku. . . . LOL. To jest chory kraj :E

  2. Rzeczywiście gazeta, do której wklejasz link jest po holendersku. W materiałach krążących po sieci była mowa o Szwecji. Dzięki za sprostowanie informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here