Mamy przepiękną Niedzielę Wielkanocną, a że jesteśmy już po pysznym, świątecznym śniadanku (tu fotki) to zanim wybierzemy się na tradycyjny spacer składamy Wam – naszym czytelnikom świąteczne życzenia. Wesołego Alleluja! Smacznego jajeczka. No, a teraz czas wyjść zza stołu i w ten uroczy, wiosenny dzień pospacerować troszeczkę. Trzeba spalić w ruchu te wszystkie białe kiełbaski, szyneczki, pasztety, mazurki, babki i resztę pyszności. A potem… potem świąteczny obiadek!

Oczywiście Pan zielona Łapa musiał dodać coś od siebie – poniżej wideo-życzenia(?) świąteczne od najlepszego recenzenta gier na planecie Ziemia! Jako bonusik psinka czeka na świąteczne sniadanko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Wesołych świąt to ALL 🙂 Też już jestem po śniadaniu i właśnie za chwilę idziemy z siostrą wygonić na łączkę kucyki 🙂

  2. Dołączam się do życzeń. U mnie zaczynamy zawsze o 11:30 takie poźne śniadanie. Więc właśnie konńczymy. Potem też na spacer i do kościoła. ps święconki nie oddam 😉

  3. Również życzę wszystkim (niezależnie od wyznania) wesołych świąt. U mnie w trakcie śniadania niestety padało. Teraz się wypogodziło i mam nadzieję, iż tak zostanie, bo na zewnątrz jest w chwili obecnej tak przyjemnie, że aż szkoda marnować dzień w domu – w końcu po coś stworzyli wifi. Z ciekawości – Sulla, Ty zasiadłeś w Fotelu Prezesa 😀 ?

  4. Też już po śniadanku. Problem w tym, że teraz czeka mnie droga krzyżowa, czyli świąteczny obiad u teściów. „Mamusia” się zrobiła miła odkąd wie, że będzie za kilka miesięcy mały kolabor ;P. Potem do moich rodziców, a jutro to już w do znajomych ufftak to nie był prima aprilis ze strony żony

  5. Śniadanie, jakie śniadanie? Gdzie wy to wszyscy możecie pomieścić. W niedzielę jak zwykle tylko wysokokaloryczny obiad i starczy. Spacer z psem, a wieczór wolny i nie trzeba już robić za kierowcę. Nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń, więc życzę tylko wszystkim zdrowia, reszta sama przyjdzie ;).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here