Rodzimy dystrybutor Age of Conan poinformował nas o zbliżającym się starcie beta testów polskiej wersji gry. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda polska część Hyborii to już teraz złóż zamówienie na zwykłą lub kolekcjonerską edycję tej pozycji MMO. Wszyscy wielbiciele elektronicznej rozrywki, którzy już teraz wyłożą pieniądze na tę produkcję zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w beta testach gry. „Invitkę” dostaną także ci, którzy kupili oryginalną, angielską wersję tej pozycji. Na testowym serwerze można grać do 3 stycznia. Warto więc się spieszyć.

Jeśli jednak zamiast grania wolicie pilnować i pomagać innym graczom, to już teraz sprawdźcie czy jesteście najlepszym kandydatem na stanowisko szefa zespołu Game Masters lub Community Service. Oficjalny dystrybutor Age of Conan na terenie naszego kraju poszukuje nowych pracowników. Od kandydatów wymaga się doświadczenia w grach MMO i pracy ze społecznością graczy oraz bardzo dobre znajomości języka angielskiego w piśmie i mowie.

Obowiązkiem zatrudnionego (na umowę zlecenie) będzie nadzorowanie pracy Mistrzów Gry, nadzorowanie moderatorów na forum dyskusyjnym, animowanie społeczności graczy, składania raportów dotyczących wszelkich problemów do firmy Funcom i śledzenie życia i związanych z nim problemów społeczności fanów Age of Conan PL. Co ciekawe, wiemy ile można na tym zarobić. Wasz przyszły pracodawca oferuje 2000 złotych netto miesięcznie za tego typu pracę (i darmowy dostęp do gry). Wciąż wam mało? To dodajmy do tego możliwość pracowania z domu. Tylko podczas okresu próbnego pracownicy będą musieli być w Warszawie. Później możecie już działać z dowolnego, wybranego przez siebie miejsca. Brzmi dobrze? Jeśli tak to już teraz wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres praca@cdprojekt.com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Podstawówkę trzeba ukończyć

    To nie mam kwalifikacji bo już studiuję ;)Do bani Testerem nie zostanę Prezydentem też już nie 🙁

  2. Mnie się podoba 🙂 Niby w tej chwili to tylko PvE ale to akurat mój styl gry. Mnóstwo questów i jak na „betę” naprawdę mało bugów. Gra działa stabilnie, serwery mają świetne pingi, lekko kuleje tłumaczenie momentami, ale naprawdę – w tym stanie gra już jest OK 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here