Obecny lider – Xbox 360 – już czuje na karku gorący oddech konkurencji. Wysportowane ciała użytkowników Wii z wyćwiczonymi od wielu godzin grania mięśniami widać już w ponad dziewięciu milionach domów, mieszkań. Konsola firmy z Redmond mimo tego, że jest na rynku od ponad roku ma już jedynie milion sprzedanych jednostek przewagi. Analitycy przewidują, że już w okolicach września będzie można ją policzyć na palcach jednej ręki.

Ci sami analitycy uważają, iż dopiero w okresie świątecznym zobaczymy konkretną walkę. Wtedy też zobaczymy kto w rok 2008 wkroczy z podniesionym czołem. Obie konsole stoczą bój o klienta. Ten będzie mógł przebierać w takich produkcjach jak Metroid Prime 3, Mass Effect, Super Smash Brawl, Grand Theft Auto IV, Super Mario Galaxy czy Halo 3.

My już wyglądamy nadejścia naszego ulubionego staruszka w czerwonym stroju. Byle znów jego renifery nie napaskudziły nam przed redakcją. Z litości dla Sony i Microsoftu nie wspomnieliśmy o Nintendo DS, które dużymi krokami zbliża się do 50 milionów sprzedanych jednostek. O! A jednak wspomnieliśmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here