Wikingowie choć na codzień są mężnymi wojownikami mają swoje słabości. Kiedyś zapewne było to napadanie na bezbronne wioski, dziś jako że jesteśmy ludźmi cywilizowanymi, a wioski jak na złość nie chcą być bezbronne przerzuciliśmy się na wrogów elektronicznych. Z naszych rąk całymi tysiącami padają jak muchy wirtualni przeciwnicy. Nie jeden Big Daddy, Król Cieni czy inny UberBoss musiał kapitulować przed niezwyciężonymi wikingami. Kiedy znudzimy się już mordowaniem, aby odstresować się po ciężkiej pracy (!?) przychodzi czas aby dowieść całemu światu, że nie ma szybszych wojowników na torach Trackmanii niż właśnie my. Choć mnie osobiście ta czynność wychodzi raczej marnie Mnemic, Lovebeer i Abbalah „dają radę” i dzielnie bronią honoru Valhallowej braci. Niech Odyn głowę mi utnie jeśli nie jesteśmy godnie reprezentowani na scenie CS, Battlefielda, COD i wielu innych. Aby ułatwić nam wszystkim komunikację, umożliwić rywalizację i kooperację (przecież ta ostatnio jest w modzie!) postanowiliśmy założyć Team Valhalla.pl na XFire.

Platforma ta jak pewnie wiecie jest dedykowana do ludzi takich jak my – graczy. Ułatwia komunikację w czasie gry z innymi znajomymi, umożliwia robienie screenshotów czy nawet kręcenia filmów, a przede wszystkim zlicza nasze graczo-godziny umożliwiając bardziej wymierne spojrzenie na nasze hobby i czas mu poświęcany. Można również podejrzeć w co grają inni wikingowie, na co poświęcili najwięcej, a na co najmniej czasu. Można wreszcie po prostu z nimi pogadać za pomocą komunikatora. W przypadku klanu program zlicza sumarycznie ilość godzin poświęconych przez wszystkich jego członków danemu tytułowi. Aż strach pomyśleć…

Tym samym ogłaszam oficjalnie powołanie do życia teamu Valhalla.pl i zapraszam! Wikingowie wyzwanie zostało rzucone – czas udowodnić światu kto tak naprawdę rządzi światem komputerowej rozrywki!

Strona Xfire
Strona teamu Valhalla.pl

P.S. Równocześnie proszę o sugestie dotyczące tytułów gier, w których klanowo XFire powinien zliczać nasz team. Na razie jest Trackmania, co będzie następne? W co gracie nałogowo z innymi wikingami?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

17 KOMENTARZE

 1. Wstyd sie przyznac, ale w Trackmanie nie gralem od przeszlo miesiaca. . . Zreszta generalnie ostano mniej gram, a teraz bedzie jeszcze mniej bo sie zbliza sesja, zaliczenia, itp, itd. Na domiar zlego wczoraj mialem formata 😉 Ale na Odyna, Tutakisa i Pazopara, konto zaloze (ale sobie przypomne moje wczesniejsze ;])!!!!

 2. Idea wzięła się generalnie stąd, że chcemy w świat gier przenieść jakość, którą udało się nam stworzyć/zgromadzić tutaj – na Valhalli. Czyli, chcemy pokazać że można grać i dyskutować bez bluzgów i wszystkiego tego kulturowego chłamu, z którym można się na co dzień spotkać w wirtualnych światach multiplayerowej zabawy. whateva —> no chyba xfire jest tylko na piecykach, niestety 🙁

 3. No niestety, ale coz na to poradzic. Czy Valhalowicze moga podac swoje gamertagi na xboxLIVE? Moj gamertag to „lt Wolfie” z checia wrzuce na swoja liste pozostalych i poszaleje po Liberty City tudziec skopie ramie w ramie jakies tylki w COD4;]Narazie mam tylko Siergieja wiec prosze serdecznie o wasze.

 4. Chlopaki moj gamertag to LT<tylko z malych> spacja Wolfie<pieerwsza wielka> a wyglada to tak:) lt Wolfie gdzie lt to skrot od lieutenant ;]

 5. No jak to jaką grę należy dodać? Oczywiście Age of Conan! 🙂 Trochę ludzi w to gra z tego co czytałem. Damy radę.

  • Ja na przykład czytam.

   Napisz na xFire jak będziesz dodany 😉 tag, który tam mam to sPlash’sMuG!. 🙂

 6. Zdecydowanie dobry pomysł, dzięki temu „community” Valhalli nabierze jeszcze większych rumieńców. Let me in!

 7. Wszystkie długie godziny które spędzam w trakmaniowym bolidzie chcę złożyć w ofierze Odynowi!Pierwsza ofiarę aplikacyjno-przebłagalną już złożyłem w świątyni Xfire.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here