Lead naszego newsa jest oczywiście żartem. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie czeka już na premierę ostatniej odsłony przygód Solid Snake’a na konsolę Microsoftu. Powinniśmy jednak wypatrywać kolejnej produkcji Hideo Kojimy, którą zobaczymy w trakcie tegorocznych targów E3. Póki co na łamach magazynu Famitsu pojawiła się reklamowa zajawka nowej gry, a amerykańscy dziennikarze branżowi otrzymali emaile, których tematem było „T -3 days”. W dalszej treści rozesłanych wiadomości znajdował się link prowadzący do tej strony (która niestety wyświetla „error 404”).

Co to wszystko oznacza? Póki co możemy tylko zgadywać, do czego was oczywiście zachęcamy. W pierwszym tygodniu czerwca powinniśmy otrzymać konkretne informacje na temat tajemniczej gry. Oczywiście będzie je mogli przeczytać na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. A po co mi MGS 4 na Xboxie skoro nie znam poprzednich części? MGSa niech lepiej zostawią na PS3. Jak ktoś będzie chciał poznać serię to kupi PS2, przejdzie trzy pierwsze części a następnie zaopatrzy się w PS3 i skończy czwartą. W końcu najnowsza maszyna Sony nie jest tak droga by nie można było wysupłać na nią pieniędzy.

  2. A po co mi MGS 4 na Xboxie skoro nie znam poprzednich części?

    Znam poprzednie części, mam X360. Czyli mi na przykład byłby na rękę. . . Zresztą gdyby czwórka ukazała sie na innej konsoli niz PS3, to tylko trójka (i MPO) pozostały by na konsolach Sony. W jedynke i dwójke mozna zagrac na PC. Więc nie można mówić o przywiązaniu serii do PS. Ale ja i tak podejrzewam, że to nie będzie MGS. Ewentualnie ten MGS+Oxide, cokolwiek to będzie. Ale sam mam nadzieje, że Kojima wreszcie zrobi coś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here