Choć Wolfenstein jest jedną z naszych ulubionych serii gier, to jakoś do tej pory materiały filmowe z najnowszej odsłony przygód B.J. Blazkowicza specjalnie nas nie ruszały. Zmienił to dopiero dzisiejszy materiał filmowy. Usłyszymy w nim nazistę opowiadającego o jednym żołnierzu, który zmienił bieg historii – powstrzymał dziwaczne eksperymenty trzeciej rzeszy. Tym żołnierzem jest oczywiście Blazkowicz, w którego wcielimy się w grze. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak powstrzymać niemiecką armię i ich sojuszników z zaświatów, to już teraz rzućcie okiem na klip umieszczony przez nas pod treścią newsa. My za kilka chwil dołożymy do niego garść fotek z Wolfensteina. Zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • No nie jest tak dobrze jakby sie mozna bylo spodziewac ;/

   Ano nie jest, choc ogolnie tragicznie tez nie. Jednak te spadki framerate’u sa bardzo niepokojace. Choc jak znam zycie filmik jest z X360, a nie z PC.

 1. Po id można by się było spodziewać czegoś lepszego. A jak na razie, to to ani nie wygląda, ani nie brzmi, ani nie zapowiada się wybitnie.

 2. nieco zbyt kolorowo w mojej opinii. No alet to wolfik. Przydalo by sie jednak nieco wiecej „mrocznych barw” tak by lepiej czuc magie niemieckich obrzadków ^^

 3. aj, coś nie tak z tą grafiką. . . Bardziej mi przypomina wyglądem niskobudżetowy UberSoldier. . . No ale to wyjdzie w praniu

 4. Widział ktoś logo PC, albo Games for Windows na końcu trailera? Ja widzę tylko logo id, potem coś niewyraźnego (być może to mówi o platformie PC), następnie kolejno: PS, Playstation 3, Xbox360, Xbox Live, Activision. . . coś tu mi nie pasuje. . .

 5. @8Nie martw się, będzie na PC. To drugie logo to Raven Software. @7W końcu to leciwy już engine Doom3 (id tech 4), jakich by efektów nie zaimplementowali, nadal to będzie ten sam engine. @3Nie mów, że po id, bo id nie robi tej gry tylko Raven Software. id jest dawcą silnika i wydawcą. To samo było z Quake 4, id tylko nadzorowało projekt (wtedy nawet nie było wydawcą).

 6. Szczerze mówiąc spodziewałem się podobnego klimatu co do „Return To Castle Wolfenstein” ,niestety nie można mieć wszystkiego ,mroczny klimat to zdecydowanie była największa zaleta pierwszego Wolf’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here