(EA)
EA ogłasza amerykańskie daty premier swoich produkcji. W Bad Company 2 zagramy 03.02.2010. Dante's Inferno nadejdzie 09.02.2010.

(SEGA)
Z okazji dwudziestolecia SEGI Genesis producent ten przygotował ankietę. Zainteresowanie mogą wybrać kolejną grę, która ukaże się na XBLA. Ochoczo zagłosowałem, by po chwili dowiedzieć się, że ankieta została zrestartowana. Okazało się bowiem, że SEGA ma problemy z licencją na Earthworm Jim. Trochę posmutniałem, bo właśnie na ten tytuł głosowałem. Okazuje się jednak, że Jim trafi w nasze ręce za pośrednictwem Gameloft. Link dla wyborców.

(majornelson)
Chętni na Windows 7 RC muszą się spieszyć – czas na pobranie systemu mamy do czwartku.

(NintendoNews)
Pamięta ktoś Pilotwings ze SNESa, następcy naszego Pegasusa? Otóż gra ta wyląduje na Virtual Console w ten piątek. Tylko dla zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii.

(Ubisoft)
Ubi chwali się nową grą. Just Dance to gra rytmiczna, aktualnie szlifowana przez Ubisoft Paris. Platforma docelowa to Nintendo Wii. W grze będziemy „naśladować aranżację taneczną klasycznych i współczesnych piosenek z różnych gatunków”. Na polską okładkę proponujemy Mateusza Damięckiego. Z trzydziestu licencjonowanych piosenek skojarzyć można „U Can't Touch This” czy Hot ‚n Cold Kate Perry.

(SonyPlayStation)
Ktoś jeszcze nie wie? Premiera PS3 Slim już pierwszego września. Cena: 299$.

(ValveNews)
Ciekawa pozycja na Steamie. Osmos to produkcja niezależna. Połączenie gry logicznej, strategii i akcji. Trzy tryby rozgrywki, całość podobna nieco do fl0w. Cena: 6,29€. Miejmy nadzieję, że pieniądze te trafią do producenta (Hemisphere Games), a nie do wydawcy.

(bradshoemaker)
Od dzisiaj wszyscy użytkownicy Maców i systemów Linux mogą już bez problemów grać w Quake Live.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here