Anonimowi informatorzy branżowi donoszą, że gigant z Redmond szykuje wielką niespodziankę dla naszych kolegów i koleżanek z Bliskiego Wschodu. W przyszłym tygodniu w Dubaju ma się odbyć firmowa impreza Microsoftu podczas której świat elektronicznej rozrywki pozna „wielką, wspaniałą wiadomość”. Źródła bliskie amerykańskiej firmie, na które powołuje się serwis Computer and Video Games twierdzą, że Microsoft zapowie tam start swojej usługi sieciowej na całym Bliskim Wschodzie (no, przynajmniej tam gdzie można w domu mieć amerykańskie konsole). Oczywiście korporacja nie komentuje tego typu newsów, wiadomości od tajemniczych informatorów.

Dlaczego na tego newsa musieliśmy wpaść pod koniec dnia pracy? Mieliśmy dobre humory kiedy przypomniano nam, że MS nadal nie wie gdzie na mapie jest Polska. Nic to, w drodze do domu spróbujemy sobie wmówić, że ostatni będą pierwszymi. Spiszemy też kilka pytań, które do końca tygodnia wyślemy do polskiego oddziału Microsoftu. Może i dla nas ktoś szykuje niespodziankę?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Biorąc pod uwagę ogrom tamtejszego rynku to nie dziwota. My swojego live! dostaniemy pod koniec życia x-a360 analogicznie jak było z wprowadzeniem pierwszego klocka przez m$ na polski rynek. . .

  2. My swojego Live’a nie dostaniemy wcale. Chociaz nie, jest szansa! Byc moze MS mysli, ze Polska tez lezy na Bliskim Wschodzie i moze nam sie tez cos dostanie 😉 Jak nie teraz, to chyba dopiero z Afryką.

  3. Lipnie, naprawdę lipnie. Nadal trzeba się podawać za gracza narodowości innej niż polskiej, bo żyjemy w kraju 3-go świata (przynajmniej wg MS).

  4. pewnie i byśmy dostali ale, znając życie, ilość „modowanych” klocków jest większa niż tych 2-3 tysiące normalnych 🙂

  5. nakokuba @ 2008-03-07, 11:10Czas na przeprowadzkę ;)albo zakup PS3 😉

    Xbox Live jest na PS3? To ja jeszcze dzisiaj kupię 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here