Dotarła do nas kolejna dobra wiadomość z rodzimego oddziału firmy Sony. Jego przedstawiciele zapowiedzieli nadejście Kart do Playstation Network, które umożliwiają kupowanie interesujących nas rzeczy nawet jeśli nie posiadamy karty kredytowej. Karty popularnie zwane zdrapkami pojawią się w sklepach już czternastego kwietnia tego roku i dostępne będą w dwóch nominałach – 100 i 200 zł. Środki te będziemy mogli wydać w Playstation Store, SingStore i Playstation Home na zawartość dedykowaną konsolom Playstation 3 i PSP.

W mailu informującym o nadejściu kart pojawiła się też krótka instrukcja dla tych, którzy zamierzają je nabyć i wykorzystać. Oto trzy (a w zasadzie dwa) kroki, które musimy wykonać, by bez karty kredytowej kupować rzeczy w Playstation Network:

1. Zaloguj się na PlayStation®Network
2. Wejdź na PlayStation®Store i wpisz kod
3. To wszystko! Pieniądze są natychmiast dostępne do wydana, na co tylko sobie życzysz.

Cóż możemy tutaj dodać. Czekaliśmy na tę informację od dłuższego czas. Ucieszyło nas więc to, że Sony Computer Entertainment Polska zadbało o rodzimych graczy i udostępniło im ten „drobiazg”. Oby tak dalej.

Na zakończenie przypominamy jeszcze o wczorajszej informacji, z której dowiedzieliśmy się, że Daniel Olbrychski i Piotr Fronczewski udostępnią swe głosy postaciom występującym w ModNation Racers. Więcej na ten temat przeczytacie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Co prawna 4 miesiące po terminie ale dobrze że będą, choć uważam że nominały 50 i 100 zł (i może 20 zł) byłyby bardziej „życiowe”. ps. to ma być w pudełkach po grach czy jak ?

  2. Nie no, w takich pudełkach to pewnie tylko do sklepów będą trafiac paczkowane po x sztuk. Swoją drogą fajnie, że w końcu się udało wepchnąć te karty na polski rynek. Pewnie wielu ułatwi to życie 😉 100zł to wcale nie tak dużo ale fakt, że 50zł też by mogło być.

  3. W końcu zakupię sobie Tekken DR ! 😀 Yeah ! I będę niszczył wszystkich hehe ;P mam nadzieję, że w sklepach typu MediaMarkt czy Saturn będą one dostępne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here