Gigant wydawniczy Ziff Davies, właściciel m.in. magazynów Electronic Gaming Monthly, PC Magazine i portalu 1UP.com, zawiesił wydawanie amerykańskiej oficjalnej gazety PlayStation. To już drugi tytuł, z jakiego w ostatnich miesiącach zrezygnowała firma. We wrześniu zlikwidowano ukazujący się od 1981 roku Computer Gaming World.

Wydawca nie zrywa współpracy z SONY. Na mocy nowej umowy, zespół redakcyjny będzie przygotowywał materiały do internetowej sieci PlayStation Network Platform, do której dostęp będą mieli właściciele PlayStation 3.

Nie próżnuje również zespół Computer Gaming World, który skierowany został do pracy nad nowym magazynem Games For Windows, będącym organem prasowym akcji reklamowej Microsoftu, promującej gry na system operacyjny Vista.

W pierwszym numerze, który lada dzień ruszy do sklepów czytelnicy otrzymają zapowiedź Dragon Age, nowej gry RPG BioWare, reportaż z wizyty we wspomnianym studiu, TOP 10 najciekawszych gier 2007 roku, artykuł o grach promujących religię i recenzję nowej gry Sam & Max. Na styczniowy numer redakcja zapowiada m.in. reportaż z sesji z Command & Conquer 3.

Link: Mini strona Games for Windows

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here