Multiklan PGS po przejęciu dywizji WarCraft'a od Prae nie święci triumfów na scenie. Panowie zajęli 11 miejsce w minionej lidze WC3L a w obecnym sezonie nie udało się im do niej zakwalifikować. Poza tym zauważalny jest brak drużyny w lidze NGL Te dwie sprawy dały do myślenia zarządowi PGSPokerStrategy.cc, który postanowił przeprowadzić roszady w składzie. Zwolnionych zostało siedem osób: Alexander (Glaive) Angleby, Metodi (Inferno) Hristov, Boyan (Sir_J) Zlatanov, Niklas (Knj) Beckenbach oraz Vladislav (Frozen) Baranov, Rico (Sythus) Petzold i Marc-Olivier (desRow) Proulx. Można powiedzieć, że w ramach rekompensaty do drużyny dołączył utytułowany, Kim (Storm) JaeWoong grający wcześniej w Meet Your Makers.

Niewątpliwie jest to racjonalny krok ze strony zarządu, który miejmy nadzieję zaprocentuje w najbliższym czasie.

„Zespół Warcrafta 3 w PGSPokerStrategy.cc jest wciąż powoli budowany. Nie udało nam się zakwalifikować do WC3L i było to dla nas potwierdzenie, że cały czas musimy pracować nad drużyną. Nasz skład był bardzo szeroki, a jednocześnie wciąż były w nim braki, co zadecydowało o zwolnieniu z kontraktów niektórych graczy. Ze wszystkimi rozstaliśmy się w dobrej atmosferze i bez niepotrzebnych zatargów. Jednocześnie z odejściem piątki zawodników witamy kolejnego gracza z Korei w naszym zespole. Kim ‚Storm' JaeWoong to były gracz jednego z najlepszych zespołów świata – Meet Your Makers. Na jego koncie jest bardzo dużo osiągnięć, a wygrane mecze w WC3L przeciwko takim graczom, jak WE.Sky, czy 4K.ToD dały mu reptuację najlepszego na globie w match-upie human vs human. Być może Storm po raz pierwszy wystąpi w barwach PGSPokerStrategy.cc podczas meczu z mTw w sobotę w ramach rozgrywek jednej z najbardziej prestiżowych lig świata – NGL-One” powiedział project manager PGSPokerStrategy.cc Marcin Sieczkowski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Storm jakby nie bylo jest naprawde dobrym zawodnikiem. Jak narazie to chyba najlepszy transfer PGS-u, ciekawe czy poczynia nastepne kroki w kierunku awansu do WC3L.

  2. Też tak sądzę jest to bardzo rozsądny transfer, który korzystnie zaprocentuje. Ciekaw jestem czy PGSPokerStrategy. cc ma na oku jeszcze jakiegoś gracza formatu Storma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here