Od razu piszemy uczciwie – SPOILER ALERT, ale jeśli już nie możecie się doczekać premiery tego tytułu, albo po prostu nie macie konsoli Xbox 360 to możecie z czystym sumieniem obejrzeć sobie poniższe materiały wideo. Na razie jest ich sześć, a z pewnością będzie ich więcej. Każdy odcinek trwa niemal kwadrans. Dla wygody zamieszczamy w embedowanym okienku tylko dwa pierwsze materiały. Resztę znajdziecie na tym kanale YouTube. Co jeszcze? Jeżeli nie lubicie psuć sobie zabawy i czekacie na premierę gry to możecie obejrzeć sobie tylko pierwsze wideo – jest to Gears of War Timeline. Warto sobie przypomnieć co działo się w uniwersów GoW w poprzednich częściach.

Dla ciekawskich mamy też info dotyczące instalacji Gear of War 3 na dysku twardym konsoli. Nowa gra od Epic Games potrzebuje 6,6 gigabajta wolnego miejsca na HDD.

No, a teraz już oglądajcie, ale jeszcze raz napiszę Spoiler alert!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

18 KOMENTARZE

  1. Co za wspaniały dzień budzę się, kąpiel, włączam kompiczka żrę płatki z mleczkiem i oglądam. Po prostu nie mogłem. Taki ciekawski jestem. Gameplay cholera super. Epic dał radę

  2. Nie będę specjalnie oryginalny. Ta seria wymiata, po prostu gniecie jaja. Nie wiem czy nie kupię jeszcze raz X360 żeby zagrać w kolejną odsłonę. . .

  3. Gameplay zabija jest naprawdę dobrze aż jestem zaskoczony. Obejrzałem tylko fragmenty bo nie chcę sobie psuć przyjemności ale kupili mnie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here