Do naszego newsa dołączamy cztery fotki z gry Godfather 2. Ta wygląda o wiele lepiej niż jej poprzednia część. Koniecznie rzućcie okiem na nowe, bardzo małe obrazki z tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

      • To była chyba najgorsza gra ‚gangsterska’ wszech czasów. Przynajmniej jak dla mnie.

        Aktualnie gram i twierdzę, że nawet ujdzie. Wprawdzie spodziewałem się nieco większej dawki Ojca w Ojcu, ale trzeba przyznać, że autorzy gry sięgnęli też po książkę Puzo przy okazji tworzenia scenariusza, co się chwali. Jednak nie zmienia to faktu, że pod tym względem gra jest biedna. Przynajmniej porównując ją do pierwowzorów. Pod względem gameplayu jest dość ciekawie. Postawiono na pewien realizm walk, jednak przy okazji skopano prowadzenie samochodów. Ogólnie całe miasto wygląda jakoś sztucznie, jednak cieszy fakt, że ludzie spotykani na ulicach nie wydają się anonimowi. Można z nimi porozmawiać, każdy nawet jakoś się nazywa (!). Cieszy dość rozbudowany system przejmowania interesów, zdobywania szacunku na mieście (dużo lepiej zrobiony niż w GTA). Ogólnie gra dobra. Przynajmniej do tej pory. Zobaczymy, jak się rozwinie.

  1. Fajny jest rozmiar tych screenów. Bardzo użyteczne i jaka fajna reklama gry. Nie dziwię się skojarzeniom z PSP. Grafika wygląda na lepszą niż jedynce. Co nie jest z resztą dużym osiągnięciem. Ale czy na pewno jest lepsza to trudno powiedzieć bo strasznie małe te obrazki.

  2. twilitekid – też w to grałem i jak dla mnie werdykt jest taki „Staruśeńka czeska MAFIA była o wiele lepsza”. To raz, a dwa, to widzę że. . . zresztą. . . ty wiesz o co mi chodzi. 😛 No i MGS2 jest be! 😀

  3. No, o to, ty jeden, ty. . . . współpracowniku Siergieja!!!!! Specjalnie teraz będziesz zawsze pisał mi na odwrót niż ja! Choćbym pisał że MGS2 jest cacy! 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here