Gwiazdy i gwiazdeczki mają czasem egzotyczne wymagania, które muszą spełnić biedni organizatorzy imprez i koncertów. Nie inaczej jest w przypadku Beyonce Knowles. Znana artystka odmówiła wylotu do Monako na dwudziestą ceremonię WMA (World Music Awards) mimo, że miała tam odebrać i ostatecznie odebrała nagrodę specjalną za wybitny wkład w sztukę. Tragedia była blisko i mogło nie dojść do odebrania przez piosenkarkę statuetki. Dlaczego? To proste. Przede wszystkim pannie Beyonce nie podobał się wynajęty przez organizatorów samolot. Prywatna, luksusowa maszyna, która woziła Franka Sinatrę, Eltona Johna, a ostatnio Jennifer Lopez okazała się za skromna i za „stara” dla B. Chciała nowiutki odrzutowiec! Po drugie i najważniejsze – w przebieralni gwiazdy miały znaleźć się między innymi: telewizor plazmowy, świece zapachowe, czekoladki i tak dalej. Życzeniem Beyonce było też, aby organizator WMA dostarczył jej konsole Playstation Portable oraz Xboksa 360. Bez tych drobnych, ale jakże ważnych gadżetów wycieczki do Monako nie będzie! Na szczęście wszystkie dziwaczne kaprysy zostały spełnione. Co do świec zapachowych mamy pewne wątpliwości, ale rozumiemy, że nawet słynna piosenkarka nie może się obejść bez ulubionych zabawek. Ciekawe w co „pocinała” za kulisami? Sesja w Fable 2? Drugą odsłonę Gears of War? A może zwiedzała pustkowia w trzecim Falloucie?

Ostatnio pokazywaliśmy także materiał wideo w którym wielebny Run (z Run DMC) bawił się wraz z synami w Wii Music.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

15 KOMENTARZE

  1. Ale niektórzy ludzie mają nawalone pod pokrywką. . I co za wkład w sztukę. Każda umie tyłkiem kręcić i dużo więcej a za dużo mniej :DZresztą dziwny NEWS jak na Valhalle.

  2. Heh. . . no to polecam jeszcze obejrzeć „My sweet sixteen” na MTV. To jest dopiero jazda 🙂 Ja to nawet nie śmiem myśleć że mi od czasu do czasu starsi dorzucą znaczną sumkę do jakiejś rzeczy czy gry, nie to co za oceanem 😀 Że też nie chciałem takich rzeczy na 18tke 😛

  3. Nie no ma laska tupet- ja to już w ostateczności mogłem się przelecieć tym gruchotem xDA tak w ogóle to nie chciała żadnej gry. Czyżby własna bogata biblioteka gier? ;D

  4. Jeszcze trochę i pewna masońska telewizja zacznie nadawać program „Granie z Gwiazdami” albo „Mam cela”, tudzież „Jak oni Fragują”.

  5. Zenada. . . Nie dosc ze produkuje masowo chlam dla bydla, to jeszcze kaprysne to. . . Odrobine skromnosci by sie jej przydalo, bo poki co blyszczy tylko kreceniem tylka na ekranie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here