W ostatnich tygodniach kilka razy pisaliśmy o olbrzymich problemach z płynnością finansową tego wydawcy. Mówiło się nawet o tym, że firma po sprzedaniu kilku kluczowych dla niej marek albo zniknie z rynku albo przestanie wydawać gry. Okazuje się jednak, że w Europie wydawca nadal ma się bardzo dobrze. Problemy ma jedynie amerykański oddział Atari. Firma szykuje nawet kolejne, bardzo ciekawe a zarazem tajemnicze premiery-zapowiedzi.

Brytyjska i europejska część biznesu w żaden sposób nie odczuje skutków newsów podanych przez media w ostatnim czasie. Dotyczą one jedynie rynku amerykańskiego. Dziś wydajemy wyczekiwanego przez fanów Ace Combat 6: Fires of Liberation, który zbiera fantastyczne oceny, dobre recenzje. Cieszy nas również możliwość wydania ‘My Horse and Me' na Wii i NDSa. Atari oddane jest wydawaniu nowych, ciekawych tytułów. Wkrótce zdradzimy kilka tytułów, które zostaną przez nas wydane w Europie” – tak na temat kondycji firmy wypowiadał się jeden z jej rzeczników prasowych.

Cóż możemy dodać? Kamień spadł nam z serca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze LOL @ „The horse and me” ( best game title EVER!)Po drugie – CDP to z kim mialo publishing deal ? ATARi US czy ATARi EU ?

  2. Po pierwsze LOL @ „The horse and me” ( best game title EVER!)

    Jak to sie okaze sukcesem, wy Atari wyda sequel – Bird Watching ;D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here