Do tej pory uczestnictwo naszych reprezentantów Counter Strike'a w turnieju European Nations Championship 2007 było pełne wzlotów i upadków. W rezultacie zakończyliśmy pierwszą fazę rozgrywek na trzecim miejscu, co daje nam teoretyczne szanse na występ na lanowym finale jednakże żeby upewnić swoją pozycję musimy w barażach pokonać drużynę Rosji. Jest to dla nas ostatnia szansa dlatego też LUq, TaZ, Neo, SheeN, ruloN będą musieli zagrać na miarę swoich możliwości. Spotkanie zostanie rozegrane już dzisiaj o godzinie 20. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć chłopakom jakże cennego zwycięstwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Naprawde napiszcie ten artykul o esport,bo ciezko kibicowac, jak sie nie wie co to za rozgrywki – ledwo jedne mistrzostwa sie skonczyly, juz nast. , ile ich jeszcze bedzie ? 😛

  2. Krewki artykuł opisujący naszą rodzimą scenę e-sportową na pewno powstanie. Jednak muszę się odpowiednio do niego przygotować tak ażeby przejrzyście przedstawić tobie i pozostałym czytelnikom wszystkie jej aspekty. W związku, z czym proszę o cierpliwość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here