Utytułowany team e-sportowy Pentagram G-shock przygotowuje się do turnieju shgOpen 2007. W tym celu team będzie trenował w szwedzkiej kawiarence InfernoOnline.

Głównym powodem wyjazdu do Szwecji Team Pentagram G-shock jest turniej shgOpen 2007, który rozpocznie się 16 lutego bieżącego roku w Kopenhadze. Najlepsze drużyny z całego świata będą walczyć o 16,000 €. Na liście zaproszonych znalazły się drużyny fnatic, MeetYourMakers, Mousesports czy SK-Gaming.

Kawiarenka InfernoOnline oferuje graczom godne warunki do treningu. Polskie łącza stały się jednym z kluczowych powodów, dla którym PGS zdecydował się na wyjazd. Należy zwrócić uwagę na to, że wyjazdy tuż przed istotnymi imprezami są ostatnio bardzo modne wśród topowych temów. Ostatnio na podobny krok zdecydował się 4Kings.Intel czy MeetYourMakers przed finałem ligi WC3L w Warcrafta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. To co w Polsce sie dzieja to maksymalna tandeta. Ogladalem ich mecz z ruskimi z Begrip to mieli pingi ponizej 10, panowie z rosji powyzej 30. Grali chyba na serwerze z holandii, cz yskads tam nie daleko, ale to domysly, bo w Posce to wstyd grac na pingach 50 ;]W Szwecji maja fajnie bo maja wiecej kilometrow swiatlowodow niz metrow drog i drewna razem wzietych. . . Tam to jest chyba jeden wielki lan i tyle ;] Sie dziwic czemu sa dobrzy w te klocki. Szkoda, ze nas potopili kiedys bo Szwecja fajny kraj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here