Już myśleliśmy, że to koniec kiedy nagle wpadliśmy na kolejne fotki z nowej gry dla Nintendo Wii. Tym razem jest nią Sonic and the Black Knight.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Sonic z mieczem? Co to za crap? mamy juz jakies rpg, inne smieszne wymysly a teraz to. . . Jak to mozna bylo sknocic tak dobra marke? :/ tesknie za starym dobrym Soniciem gdzie sie tylko biegalo i skakalo na przeciwnikow. . . za starym dobrym Soniciem na platformy Segi (Master system II) 🙁 A tu zaraz pewnie wymysla Sonic singstar, Sonic sims, Sonic RTS, Sonic FPS itd :

    • Sonic z mieczem? Co to za crap? mamy juz jakies rpg, inne smieszne wymysly a teraz to. . . Jak to mozna bylo sknocic tak dobra marke? :/ tesknie za starym dobrym Soniciem gdzie sie tylko biegalo i skakalo na przeciwnikow. . . za starym dobrym Soniciem na platformy Segi (Master system II) 🙁 A tu zaraz pewnie wymysla Sonic singstar, Sonic sims, Sonic RTS, Sonic FPS itd :

      Zgadzam się. Stary Sonic wymiata. Jest to postać która na pewno nie wzięła by do ręki miecza :P. Mogę cię pocieszyć tylko tym, że na święta, na wszystkich konsolach nowej generacji zobaczymy Sonic Unleashed który prezentuje się świetnie, chociaż nie jest to „całkowity” powrót do jego super-szybkich korzeni i pętli, w końcu nie jest to prawdziwa platformówka. . . http://pl. youtube. com/watch?v=mtYLeQwjqis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here