Podobał się Wam Assassin's Creed? Milionom graczy na całym świecie przypadł do gustu. Ja także zakochałbym się w tej produkcji gdyby tylko wyrzucono z niej te wszystkie bzdury związane z Animusem, pamięcią genetyczną i Bóg raczy wiedzieć czym jeszcze. Wtedy wybaczyłbym (być może) nawet te przeklęte skakanie po budynkach na czas w poszukiwaniu idiotycznych chorągiewek. Niestety nie można mieć wszystkiego. Teraz czekamy na część drugą i jak obiecują twórcy ma być ona lepsza od pierwowzoru w każdym calu. Wierzymy na słowo. Niedawno mogliście obejrzeć wideo wywiad z twórcami gry, a dziś delektujcie się nowym, świetnym zwiastunem tej produkcji. Przed wami piękna Wenecja i rytmy hmm… techno/house. Wybaczcie nie jestem znawcą gatunków muzycznych. W każdym razie Ezio to okropny łobuz! Potrafi przywalić z kolanka i trzasnąć w mordę prawie jak „Tygrys” Michalczewski.

Niestety nadal uważam, że w renesansowej Wenecji nasz mały Ezio okutany w strój stylizowany na szatę Altaira wygląda jak kompletny idiota z innej bajki.

Premiera Assassin's Creed 2 już 17 listopada.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jesli moge, to jest elektro house 🙂 francuskie dodajmy reprezentowane przez sklad Justice! 🙂 Utwor to Justice – Genesis 🙂

  2. Z tego co widze to skakanie do wody zastąpi skakanie do siana ;D A więc tak, liniowego skakania do siana nie będzie! Jupi !:D

  3. cypress no tak dzięki :)kanon7 Och mogłeś sobie darować nie można być znawcą we wszystkim poza tym dla informacji o AC2 ma t ow sumie znaczenie zerowe poza tym napisałem, że:

    Wybaczcie nie jestem znawcą gatunków muzycznych.

    Znowu źle robię, że tego nie zignoruje, ale. . . Aż mnie świerzbi, żeby napisać o trendzie pyszczenia przy byle okazji w tym przeklętym narodzie, które narodziło się z erą internetu ale się wstrzymam. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here