Istny wysyp najróżniejszych gier wciąż trwa. Aż trudno uwierzyć, że do świąt jeszcze ponad miesiąc. Tymczasem na półki sklepowe rusza cała armada najróżniejszych gier, a można spodziewać się więcej. Co z tego, że nie w Polsce? Zawsze są sklepy internetowe.

Fani Warhammera z wypiekami na twarzy czekali na kolejną odsłonę swojego ukochanego świata rodem ze znanej figurkowej gry o tym samym tytule. Strategia czasu rzeczywistego Mark of Chaos to zupełnie nowa jakość, głównie dzięki doskonałej grafice. Gra jest gratką dla taktyków – usunięto z niej motyw budowy baz i zarządzania zasobami. Zostało jedynie dowodzenie wielkimi armiami fantasy. Polska premiera Cenegi 24 listopada.

W sklepach internetowych już lada moment pojawi się mega-pack dla fanów gwiezdnych wojen. Star Wars Galaxies: the Complete Online Adventures to podstawowa gra i wszystkie dodatki, jakie pojawiły się do tej pory: Jump to Lightspeed, Rage of Wookies i Trials of Obi-Wan, a do tego płyta DVD z masą dodatków. Cena? Niemal 40 dolarów, czyli wcale nie tak źle. Wydawca w Polsce, Licomp, póki co milczy.

Skoro już o MMORPG mowa, do sklepów rusza kolejne rozszerzenie Everquest II, Echoes of Faydwer. Podobnie jak w przypadku Gwiezdnych Wojen, za 40 dolarów otrzymamy podstawkę, nowy dodatek oraz wcześniejsze Desert of Flames oraz Kingdom of Sky. Za te same pieniądze można zassać z sieci sam Echoes of Faydwer. Po co? Nie wiemy. W nowym dodatku pełno nowych lokacji oraz nowa rasa.

Sierra i Vivendi puszczają do sklepów grę na bazie filmu Eragon, na który trzeba będzie poczekać do 15 grudnia. W filmie fanatsy, stworzonym na podstawie książki o tym samym tytule zobaczymy m.in. Johna Malkovicha i Jeremy Ironsa. Sama gra to mieszanka gatunków spod szyldu action-adventure. Dodatkowy bonus: latanie na smokach! W pełni spolszczona wersja u nas 14 grudnia w zaporowej cenie 99.90 złotych od CD Projektu.

Warner atakuje sklepy grą na bazie filmu Happy Feet, po naszemu Tupot Małych Stóp. Animowany film opowiada o pingwinie, który co prawda nie potrafi śpiewać, ale za to nieźle stepuje. Teraz wyobraźcie sobie grę. O wydawcy w kraju nic nam nie wiadomo.

Po długich przeprawach i premierze w Niemczech, w Armed Assault, kontynuację Operation Flashpoint, zagrają w końcu czesi. My? 24 listopada za niemal 100 złotych od Licomp.

Na koniec informacje o RACE, oficjalnym symulatorze serii WTCC. Co prawda oficjalnych planów wydawniczych w Polsce brak, ale gra ma być dostępna przez serwis internetowy STEAM od 24 listopada.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here