Serwis GamesIndustry Biz donosi, że Mistrzowie Kodu nie zamierzają w żaden sposób ingerować w to, co stworzył znany pisarz. Co to oznacza dla niemieckich graczy? Znów będą musieli jechać na zakupy do Polski albo innego kraju, gdzie do gier podchodzi się z trochę większym dystansem.

Wydawca gry przy tej okazji wydał takie oświadczenie: „Po publikacji recenzji przez organizację USK, która postanowiła nie nadawać grze oficjalnej kategorii wiekowej, Codemasters podjęło decyzję o nie wprowadzaniu zmian do artystycznej wizji znanego autora książek i filmów Clive’a Barker’a. Gra nie zostanie pocięta ani nie zostaną do niej wprowadzone poważne zmiany. Codemasters szanuje kreatywne pomysły Pana Barkera pomimo tego, że takie działanie może mieć poważne konsekwencje dla dystrybucji i marketingu tego tytułu. Dlatego też Codemasters wydadzą jedynie wersję pecetową Clive Barker’s Jericho w swojej oryginalnej formie. Będzie ona przeznaczona dla dorosłych graczy i fanów Clive’a Barkera”.

Brawo! Właśnie tak powinno się podchodzić do twórczości znanych osób i głupkowatych zakazów! Gratulujemy firmie podjęcia męskiej decyzji i czekamy na kolejne, podobne w wykonaniu innych wydawców, deweloperów. Naszych zachodnich sąsiadów, jak już pisaliśmy, zapraszamy na zakupy do Polski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. i b. dobrze. swoja droga gralem w demo jericho i po godzinie sciagania tego 1Gb pliku mialem przyjemnosc grac az 15 min ;). grafika swietna i smiga na full przy 60 fps. szkoda ze jakos nie satysfakcjonuje mnie sama rozgrywka, aczkolwiek klimacik moze byc.

  2. No, mi się dopiero demko ssie 🙂 Ja także uważam, że to świetna postawa. Tylko dzięki takim zagraniom dożyjemy może czasów, gdy elektroniczna rozrywką będzie uważana za poważną na takim samym poziomie jak kino, książka, teatr. Jak na razie to „zabawa dla dzieciaków”. . .

  3. DUZE PIWO dla Codemasters,za podjecie takiej,a nie innej decyzji. Widac,ze niektorzy przedstawiciele swiata growego maja jaja. P. S. Czy nie mozna stworzyc gry,ktora rozpoznawalaby blokade rodzicielska w menu konsoli i dobieralaby zawartosc gry automatycznie do profilu. Mysle ze przy tak duzej mocy dzisiejszych konsol,oraz dobrej infrastrukturze online nie stanowi to wiekszego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here