W ostatnich dniach przedstawiliśmy wam dwa filmy (dostępne tutaj oraz w tym miejscu), w których o swojej roli w Bad Company 2 opowiadał Mirosław Baka. Dziś polski oddział Electronic Arts ujawnił, iż w kolejnym Battlefieldzie usłyszymy także Cezarego Pazurę. Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy z udziałem wspomnianego aktora:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Albo mi się zdaje, albo Pazura wykazuje więcej zainteresowania tematem niż Baka. To dobrze, choć trochę się skrzywiłem na stwierdzenie, jakoby dubbing gry był identyczny z dubbingiem filmu. Na szczęście później jasno powiedział, że identyczny jest tylko temat przerywników. Ogólnie, jak dla mnie, porównując z Baką i, chociażby, z podobnymi filmikami z Mass Effect. . . tu jest lepiej.

  2. Ale czemu oni ciagle biora duze nazwiska? Nasi aktorzy nie maja takiego obycia z podkladaniem glosow do filmow jak zagraniczni koledzy po fachu. Oczywisce zdarzaja sie wyjatki, jak np. Pazura, ktory brzmi naturlaniej niz Baka, ale Pazura jest zbyt charakterystyczny i w tej roli zupelnie mi nie pasuje. Zatrudniliby Boberka i jeszcze pare osob, ktore od lata podkladaj glowy w kreskowach i wyszloby to znacznie lepiej. A i pewnie pare groszy zostaloby w kieszeni EA.

  3. Mnemic – podobno Pazura czy Bogusław Kratos nie są wcale tacy drodzy jeśli chodzi o lokalizacje. A filmik moim zdaniem nie oddaje tego jak obaj wypadli w finalnej wersji gry.

  4. Mi Pazura bardzo pasuje do tej roli. I wydaje mi się nawet, że przesądził o zakupie gry w dniu premiery. A myślałem, że tylko Mafii 2 uda się zmusić mnie do wyciągnięcia 200 zł w tym roku. :)Pazura pasuje bo to jest rola komediowa. W pierwszej części cały czas sypali żartami z Haggardem. Tak jak zawsze nie lubię polskiego dubbingu, to w tej grze dziwnie mi pasuje. Mimo, że Baka wypadł raczej przeciętnie. Powinni mu dać pograć w jedynkę, bo wydaje mi się, że zagrał zbyt poważnie. Ale z drugiej strony słyszałem też, że sama gra ma być bardziej poważna niż jedynka.

  5. A ja właśnie dowiedziałem się, że lokalizacja będzie obejmować tylko PC i xklocka, wersja na ps3 spotkała się z jakimiś „problemami z oprogramowaniem”. Możliwe, że Battlefield BD 2 (ps3) doczeka się polonizacji troszkę później po premierze, ale na razie wygląda na to, że właściciele konsoli sony będę się bawić wersją angielską.

  6. Ja mam zamówioną grę już w D2D (miałem kupon rabatowy) ale muszę przyznać, że Polska lokalizacja BF: BC2 prezentuje się całkiem nieźle, w przeciwieństwie do Mass Effect 2 np. gdzie zabito klimat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here