Całość odbędzie się 10 listopada na największym brytyjskim LAN Party, i29, które na każdej edycji wypełnia ponad 1000 fanów gier. Głównymi atrakcjami mają być turnieje Ghost Recon Advanced Warfighter oraz „Battle of the Bands”, podczas którego zespoły rockowe zmierzą się o miano najlepszego. Nagrodami w obu konkurencjach jest 1000 funtów i gadżety.

Dla publiczności przewidziano także parę atrakcji, takich jak przedpremierowe pokazy i możliwość gry w Rainbow 6: Vegas i Splinter Cell: Double Agent. Ponadto będzie można spróbować swoich sił w Warfighters – krok w przód w stosunku do popularnego paintballa i Airsoft Gun. Uczestnicy zabawy dostają pełne umundurowanie i uzbrojenie, dzielą się na kilka drużyn, z których każda dostaje specjalne zadanie. Tym co odróżnia Warfighters od innych tego typu gier, to nowe bronie, które nie strzelają kulkami z farbą ani żadnymi pociskami, ale wysyłają laserowe sygnały do pancerza osoby, w którą wycelujemy. Dodatkowo, gracze mogą używać samochodów wojskowych i innego ciężkiego sprzętu.

Na liście zespołów, które potwierdziły swoje uczestnictwo w Battle of the Bands znajdziemy Skindred, Furthest Drive Home, PDHM, MissConduct oraz The Legacy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy http://fuse06.uk.ubi.com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here