Microsoft po raz kolejny pokazuje, że wśród fanów elektronicznej rozrywki są równi i równiejsi. Nam wydaje się, że chodzi tu bardziej o niesprawiedliwy podział na bogatych i biednych, ale co my tam wiemy.

Serwis Joystiq wszedł w posiadanie zdrapki z Punktami Microsoftu. Na jej odwrocie redakcja znalazła informację na temat startu usługi Video Marketplace na Starym Kontynencie. Ta prawdopodobnie ruszy tylko w Zjednoczonym Królestwie, Francji i Niemczech. Jednocześnie nasi bogatsi koledzy i koleżanki być może będą świadkami uruchomienia usługi VoD.

Zarówno Video Marketplace jak i „wideo na życzenie” od zeszłego roku działają i mają się dobrze w USA. Gigant z Redmond nie skomentował informacji opublikowanej przez Joystiq. Może i dobrze się stało, że firma nie powiedziała nic. Przecież mogliśmy usłyszeć wymijającą odpowiedź pokroju „Pamiętamy o was. Pracujemy nad Xbox Live PL, ale nie wiemy kiedy będzie gotowy”. Może i pracują, ale zespół specjalistów najwyraźniej składa się z jednego “eksperta” zatrudnionego na pół etatu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. hehehe. . . no raczej jednego pana który będzie mógł odpowiadać na te zaczepki o polski Xbox Live! Ma płacone na akord od każdej wypowiedzi: „nie mogę zdradzić terminu ale pracujemy nad tym” 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here