Tytuł tego newsa mówi chyba wszystko. W naszym pięknym kraju dostaliśmy wirtualną Triss Merigold w majowym wydaniu Playboya. Sesja z renderowaną „dziewczyną Wiedźmina” nie wszystkim przypadła do gustu. Nasz redaktor Zielona Łapa był mało łaskawy dla tej formy promocji gry komputerowej o czym możecie się przekonać klikając tutaj. Rosjanie idą dalej i szykuje się kalendarz z Geraltem i Triss. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo z sesji fotograficznej. Modelka wcielająca się w rudowłosa czarodziejkę nawet pasuje do roli! A co sądzicie o samym Geralcie, który na szczęście się nie rozbiera (a przynajmniej mamy taką nadzieję).

W galerii znajdziecie kilka fotek z wiedźmińskiej sesji. Co wy na to? Kupilibyście taki kalendarz? A może jednak nasza promocja z wirtualną Triss w Playboy jest lepszym pomysłem?

Przypominamy, że premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów już 17 maja.

Zdjęcia: witcher.wikia.com

[Głosów:6    Średnia:3/5]

10 KOMENTARZE

  1. Geralt wygląda jak kołchoźnik ale Trissowa rosjanka całkiem pyszna 😉 Promocja prawdziwym cycem czy lepsza od wirtualnej nie wiem.

  2. Ten rosyjski Geralt taki nieco kurduplowaty, jakby pół życia nosił na głowie worki z mąką do młyna 🙂 Dodatkowo na jednej z fotek, tej z profilu, wygląda żywcem jak Willow. Generalnie za dobór modela należy komuś odrąbać głowę. Nie żelaznym, nie srebrnym, ale tępym i zardzewiałym mieczem. . . Laska jak laska, dobra wizażystka i każda będzie wyglądać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here