Nowy dodatek do jednej z najlepszych strategii to kupa nowych opcji i dodatków dla Polaków, ale przy tym wysoka cena i kilka problemów. Arek Kmiecik recenzuje!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGołe polygony
Następny artykułKurs jazdy imienia Conrado Moreno

5 KOMENTARZE

  1. „protekcjonalny” – oni naprawdę tak to przetłumaczyli? o matko, szczyt głupoty, powinno być defensywny ew. obronny. Poza tym nie zgadzam się jakoby system wasalny był jakimś znaczącym dodatkiem – o wiele większe znaczenie mają budynki specjalne. Poza tym dodatek faktycznie drogi ździebko.

  2. Tak, „oni” naprawdę tak to przetłumaczyli :)Co do budynków to mamy typowy przykład na to, że każda recenzja to subiektywne odczucie autora. Ja do tego podszedłem do tego w ten sposób: jeżeli są specjalne jednostki to specjalne budynki to po prostu rzecz, która też powinna być, taki standard. A system wasalny. . . to coś nowego. Ale to moje subiektywne zdanie.

  3. no, ale specjalnie jednostki były już w trzeciej części. Poza tym te budynki mają większy wpływ na grę niż same jednostki nawet. Wasalizacja to po prostu tylko dodatkowa opcja dyplomatyczna, z której rzadko się korzysta – jeżeli się zostawi przeciwnikowi jakieś miasta, to nie można porządnie rozwinąć tych zdobytych, bo granice kulturowe tamtych przeszkadzają. Lepiej jest więc zdobyć wszystko, albo w ostateczności zrównać z ziemią 🙂 A w multi już wasalizacja nie ma najmniejszego sensu – koleś i tak nie będzie dalej grał i odejdzie z gry, jak mu się spuści taki łomot.

  4. Czemu tak niska ocena? Za dużym fanem Civilization jestem, by przejść nad tym obojętnie ;)Recenzja dodatku ma długość recenzji samej podstawki? Dziwne. Ale ogólnie dobrze się czyta i można się mniej-więcej dowiedzieć co nowego wprowadzili. Tylko jedna uwaga: stanowczo za mało o tytułowych Warlords, którzy bardzo, ale to bardzo mogą zmienić schemat rozgrywki. Pozdrawiam.

  5. ocena obniżona przeze mnie została ze względu na literówki w intrukcji i cenę. Gdbyby nie to miałaby taką samą wartość jak podstawka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here