Wpadki się zdarzają. Nawet największe gwiazdy miewają spore problemy z opanowaniem przeróżnych czynności. Jeżeli do tego dodacie pędzący skuter i publiczność programu „Europa da się lubić” może z tego wyjść niezły klops. A dla nas płynie nauka: „nie umiesz – nie jedź”.

W filmiku ujrzycie próbę z programu, którego tematem (jak sądzimy) miała być bezpieczna jazda i kulturowe różnice w zachowaniu się na drodze. Najwidoczniej Hiszpanie nie są mistrzami dwóch kółek. Mamy nadzieję, że nikomu nic się nie stało, a samemu programowi gratulujemy popularności. Cieszymy się również, że producenci programu nie oddali w ręce sympatycznego Moreno sterów buldożera ani walca drogowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

16 KOMENTARZE

  1. Hehe 😛 Mnie najbardziej rozwalila „reakcja” publiczności 😀 Koleś się już wywrócił, mało co nie wjechał w widownie, a tu słychać oklaski 😛 Widać, że niektórzy aż za bardzo trzymają się scenariusza 😛

  2. Powtórzę jescze raz sławne hasło – Piłeś nie jedź. . . A co do europy da się lubić to wiadomo że reżyserowana, gościu włada Polsczyzną. . . Albo jak kiedyś jak był sztefan to zdarzało im się mieć przy sobie metrykę urodzenia. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here