Strona główna Gry Newsy Miami Vice nie daje rady GryNewsy Miami Vice nie daje rady Przez - 28 września 2006 1111 2 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Miami Vice zawitało na komórki. To wyjątkowo mało wybitna produkcja, którą według Jakuba Kralki trzeba omijać szerokim łukiem. Więcej w naszej recenzji! [Głosów:0 Średnia:0/5] POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Newsy Uśmiech gwiazdy – implanty zębowe Laptopy Sposoby na przyspieszenie laptopa Newsy Jakie są najpopularniejsze rodzaje gier komputerowych? Newsy Kolokacja Newsy Najlepsze słuchawki nauszne. Ranking polecanych modeli Newsy Nowe screeny z Battlefield 3 2 KOMENTARZE A ja pamiętam że grałem kiedyś w komórkową wersję GTA, ale nie podeszła mi za bardzo. Podobne niedoróbki jak i w tej produkcji. Odpowiedz Ja grałem na game boyu color w GTA 2 i nie było mi dobrze, pewnie jest podobnie słabo z tą produkcją Odpowiedz ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź Please enter your comment! Please enter your name here You have entered an incorrect email address! Please enter your email address here Current ye@r * Leave this field empty ZOBACZ TEŻ SMS marketing w praktyce – kiedy warto postawić na masową wysyłkę wiadomości? Redakcja Valhalla.pl - 31 maja 2026 0 Oryginalne tusze do ploterów czy zamiennik – co bardziej się opłaca? Redakcja Valhalla.pl - 13 maja 2026 0 Lustrzanka czy bezlusterkowiec? Jaki aparat wybrać na początek przygody z fotografią w 2026 roku? Redakcja Valhalla.pl - 19 lutego 2026 0 Laptopy HP, Lenovo i Dell – niezawodne trio producentów Redakcja Valhalla.pl - 23 grudnia 2025 0 Jak można stracić słuch? Redakcja - 11 grudnia 2025 0
A ja pamiętam że grałem kiedyś w komórkową wersję GTA, ale nie podeszła mi za bardzo. Podobne niedoróbki jak i w tej produkcji. Odpowiedz
Ja grałem na game boyu color w GTA 2 i nie było mi dobrze, pewnie jest podobnie słabo z tą produkcją Odpowiedz
A ja pamiętam że grałem kiedyś w komórkową wersję GTA, ale nie podeszła mi za bardzo. Podobne niedoróbki jak i w tej produkcji.
Ja grałem na game boyu color w GTA 2 i nie było mi dobrze, pewnie jest podobnie słabo z tą produkcją