Tak wiem, że pisaliśmy już o mocy drugiego iPada od Jabłuszka. Wspominaliśmy o dwurdzeniowym procesorze i tak dalej, ale dopiero poniższy materiał wideo uzmysławia jak bardzo ten niepozorny gadżet sprawdza się w praniu… to znaczy w grach. Jeśli macie ochotę podłączyć swojego iPada 2 do jakiegoś wypasionego telewizora Full HD to musicie liczyć się z zakupem adaptera HDMI. Koszt? Marne 39 dolarów, ale dzięki temu taka gra jak prezentowany poniżej Real Racing 2 hulać może nawet w rozdzielczości 1080p. Niestety jak widać na materiale wideo obraz nie jest w proporcji 16:9, ale nie można mieć wszystkiego. Hmm… a może wzrok mnie myli i jednak nie ma czarnych pasów?

Chyba rzeczywiście ten chip graficzny ( PowerVR SGX543MP2) zastosowany w iPadzie 2 jest tak mocny jak chwaliło się Apple.

Zresztą zobaczcie sami. iPad jako kierownica a na wyświetlaczu mapa trasy. Ciekawe rozwiązanie. REal Racind 2 HD kosztuje tylko 10 dolarów bez jednego centa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. To aberracja i skandal. koniec branży gier! Tfu wracam do swojego okopu i zastawiam się konsolami takimi prawdziwymi i będę strzelał do każdego zbliżającego się telefony, czy rozpasionego PDA!This is WAAAAR!!!

  2. Kocie, jeśli będzie tam Pegasus to rezerwuję miejsce. Na wojnie każda para rąk się przyda. Jeśli chodzi o możliwości graficzne http://www.youtube. com/watch?feature=player_em. . . 4MTaQ8KkUMskoro to było na poprzedniej, jedno-rdzeniowej generacji. . . Z drugiej jednak strony podłączać coś takiego na Full HD to jak cieszyć się z 1080p w tankach ze wspomnianego wyżej P. Niby można, ale po co?

  3. coby nie mówić wrażenie robi. Jeśli nowa generacja konsol wyjdzie za 305 lat a ipad 2 wyszedł po roku to. No sam nie wiem co myśleć 😉

    • Ten telewizor był pewnie tańszy od Ipada 2 😀

      czyli tańszy od wszystkich, nie licząc chińskich gowien, tabletow na rynku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here