Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że o eksperymentowaniu w Lionhead na tej imprezie będzie opowiadał sam Peter Molyneux. Ponadto, głos w różnych kwestiach związanych z tworzeniem i projektowaniem gier mają zabrać również Dan Teasdale (Harmonix), Jonathan Morin (UbiSoft), Caryl Shaw (Maxis) oraz Allen Murray (Bungie).

Poznaliśmy tożsamość kolejnego człowieka, który uświetni swoją obecnością tę ciekawie zapowiadającą się imprezę. Poza wspomnianymi przed chwilą panami, w San Francisco usłyszymy również przemówienie Satoru Iwaty, obecnego CEO Nintendo. Mowa Japończyka została zatytułowana Odkrywanie nowych możliwości w tworzeniu (oryg. Discovering New Development Opportunities). Wiele osób liczy również na to, że podobnie jak dwa lata temu, Iwata wykorzysta GDC by oficjalnie zapowiedzieć kolejny tytuł z serii The Legend of Zelda. W 2006 roku to właśnie przy tej okazji dowiedzieliśmy się o The Phantom Hourglass na DS-a.

Game Developers Conference w tym roku będzie trwało od 23. do 27. marca i odbędzie się w San Francisco. Satoru Iwata powie o „Odkrywaniu nowych możliwości” w trzecim dniu imprezy, 25. marca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here