QuakeCon 2007 jak sama nazwa mówi jest głównie skierowany do graczy serii Quake począwszy od jego pierwszej a skończywszy na czwartej odsłonie. Cała impreza odbędzie się 2-5 sierpnia bieżącego roku w Dallas gdzie wielbiciele serii przyjadą rywalizować o prestiż jak i sowite czeki.

Niewątpliwą niespodzianką na tak wysokiej rangi imprezie jest turniej ET: QuakeWars gdzie gracze będą rywalizować na specjalnie przygotowanej wersji beta gry. Interesujące jest również to, że organizatorzy nie lekceważą wspomnianego tytułu, gdyż nagrodą główną będzie czek na $ 22,000, co zapewne zmobilizuje nie jeden team. Na koniec warto dodać, że na imprezie pojawi się również polski akcent w postaci Macieja Krzykowskiego grającego w Quake'a 4. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć naszemu rodakowi sukcesu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jak to powiedział digital_cormac o wersji beta że jest mało dopracowana, i bardzo szybka że nie idzie trafić z daleka i skaczą jak pchły. Pewnie, dlatego specjalna wersja beta. Trzeba życzyć powodzenia Maciejowi Krzykowskiemu. I on żeby nie skakał jak pchła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here