Do dziś pamiętam niesamowicie klimatyczną, a raczej psychodeliczną grę American McGee’s Alice. Czy kontynuacja (w końcu za nową grę odpowiada ten sam człowiek), czyli Alice: Madness Returns będzie równie dobra? O tym przekonamy się po premierze w okolicach czerwca tego roku. Nowa odsłona przygód Alicji to podobnie, jak oryginał z 2000 roku gra z gatunku TPP. Czy ta twórcza reinterpretacja powieści Lewisa Carrola spodoba się graczom?

Na razie możemy obejrzeć prawie dziesięć minut z rozgrywki w wersję demonstracyjną. Nowe przygody Alicji pojawią się na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Co wy na to? W wakacje skoczycie do króliczej nory?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  • Co to jest to w linku to Valhalla?

   Backup starej Valhalli :)Nie wiem jak dla reszty, ale dla mnie szykuje się triple combo. Kolejno w kwietniu DE3, maju W2 i czerwcu Alicja 🙂 Szykuje się dobry rok.

  • to ile lat ma valhala?

   1999-2002, następnie przerwa i powrót w 2006. Jeśli się mylę to niech poprawi mnie Sulla albo Adam. Przynajmniej ten okres pamiętam, ale moja pamięć jest czasami zawodna. Parę lat temu podawali go w Clicku! jako najstarszy bądź jeden z najstarszych polskich wortali o tematyce związanej z branżą elektronicznej rozrywki. To daje w sumie ok 12 lat nie uwzględniając przerwy albo ok 7 lat czystej obecności. Sporo, ciężko powiedzieć, że nie.

 1. Skoro te daty są złe (ciekawe od czego były te powyższe) to 1997-2001. Teraz powinno być dobrze. Innej opcji nie ma 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here