Niestety nie wczytywaliśmy się w zasady promocji i nie wiemy czy jest ona dostępna dla każdego. Z całą pewnością znacie jednak kogoś kto zna kogoś…kto mieszka w Stanach Zjednoczonych (jeśli promocja obejmuje tylko Amerykę Północną). Zanim jednak zaczniecie się nad tym zastanawiać sprawdźcie co oferuje Amazon.

Po kliknięciu w link, który umieściliśmy pod tekstem będziecie mogli kupić PS3 z 60GB dyskiem oraz ośmioma filmami za jedyne 499 dolarów. Przy obecnym kursie opłaca się dokonać takiego zakupu. Szkoda tylko, że oferowane na promocji filmy są średnie a te, które warte są obejrzenia zapewne już widzieliście. Przy okazji nadmieniamy, że Playstation 3 z dyskiem 80GB i darmowym Motorstorm też jest dostępne a przy jego zakupie również dostaniecie darmowe filmy. Cena? 599 dolarów. Są chętni?

Oferta Amazon – Playstation 3 + darmowe filmy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. to w koncu do czego jest ta konsola bo juz straciłem wątek powiem tak nie jestem fanbojem konsoli microsoftu ale jak kolega mi ostatnio pokazał ilosc gier to stwierdzam ze sony chyba cos sie pokickało w głowach . . bo na ich konsole jest moze kilka tytułów a na xboksa chyba z 60 . . . a gatki ze konsola sie rozkreca no oki tylko nie zapominajmy ze na xboksa nagle nie przestana produkowac gier wiec wracajac do tematu niech dokładaja i 50 filmów jak ktos chce miec odtwarzacz to oki ale nie do gier:)

 2. Szanowny Panie redaktorze Krzysztofie PielesiekNie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę, ale właśnie wprowadził Pan w błąd niczego nie podejrzewających użytkowników tegoż serwisu. Karygodnym błędem jest stwierdzenie „Po kliknięciu w link, który umieściliśmy pod tekstem będziecie mogli kupić PS3 z 60GB dyskiem oraz ośmioma filmami za jedyne 499 dolarów. Przy obecnym kursie opłaca się dokonać takiego zakupu. „Albo spowodowane jest to Pana nieznajomością tematu, albo lekko mówiąc przeoczeniem. Przede wszystkim przestrzegam chętnych do zakupów, że:AMERYKAŃSKIE WERSJE KONSOL WYŚWIETLAJĄ OBRAZ W SYSTEMIE NTSC. MAJĄ INNE WTYCZKI I KORZYSTAJĄ Z INNEGO NAPIĘCIA 110W. Więc po mimo braku regionalizacji gier na PS3, w przypadku chęci zagrania w grę PS2 napotka się problemy w postaci innego systemu jaki mamy w Polsce – PAL oraz napięcia w gniazdku 230W i innego modelu wtyczki. Owszem są do tego odpowiednie przetworniki – ale po cóż narażać się na koszty?Drugą sprawą jest to, że filmy na dyskach BluRay mają regionalizację więc ani nie odtworzy europejskiej wersji filmu zakupiona PS3 z USA ani też nie znajdzie się na niej polskiej ścieżki językowej ani dźwiękowej. Trzecią sprawą jest to, że link pod tekstem nie działa.

  Looking for something?We’re sorry. The Web address you entered is not a functioning page on our site

 3. Na X360 jest 357 gier, a na PS3 jest 290 gier. Więc myślę, że to na X360 jest mało gier. X360 wypuścili w listopadzie 2005. X360 był pierwszym Next Genem, więc na niego developerzy robili gry. Bo innego next gena nie było. Oczywiście te 357 i 290 gier, to nie wszystkie jeszcze zostały wydane.

 4. Gfx – dziękuję za zwrócenie uwagi na kilka wątków poruszonych w tekście i przekazanie krytyki w normalny sposób.

  Karygodnym błędem jest stwierdzenie”Po kliknięciu w link, który umieściliśmy pod tekstem będziecie mogli kupić PS3 z 60GB dyskiem oraz ośmioma filmami za jedyne 499 dolarów. Przy obecnym kursie opłaca się dokonać takiego zakupu. ”

  Tu nie widzę niestety błędu. Taką promocję oferuje Amazon i przy obecnym kursie dolara uważam, że opłaca się dokonać takiego zakupu.

  AMERYKAŃSKIE WERSJE KONSOL WYŚWIETLAJĄ OBRAZ W SYSTEMIE NTSC. MAJĄ INNE WTYCZKI I KORZYSTAJĄ Z INNEGO NAPIĘCIA 110W. Więc po mimo braku regionalizacji gier na PS3, w przypadku chęci zagrania w grę PS2 napotka się problemy w postaci innego systemu jaki mamy w Polsce – PAL oraz napięcia w gniazdku 230W i innego modelu wtyczki. Owszem są do tego odpowiednie przetworniki – ale po cóż narażać się na koszty? Drugą sprawą jest to, że filmy na dyskach BluRay mają regionalizację więc ani nie odtworzy europejskiej wersji filmu zakupiona PS3 z USA ani też nie znajdzie się na niej polskiej ścieżki językowej ani dźwiękowej.

  Kiedyś miałem bardzo stary telewizor Grundiga, który potrafił się przełączyć między PAL a NTSC. Przypuszczam, że produkowane obecnie telewizory potrafią dokonać takiej sztuki choć producentem telewizorów nie jestem (jeśli się mylę proszę o sprostowanie). Fakt wtyczki są inne, ale przejściówki jak sam twierdzisz są tanie i można je kupić bez żadnego problemu. Sam kupowałem iPoda w Stanach i korzystam z takowej (zestaw na cały świat kosztował mnie 30 złotych). Przy oszczędnościach o których wspominałem wyżej i tak będziemy „na plusie”Odnośnie filmów – skoro ktoś się decyduje na zakup takiej „wersji” konsoli to podejrzewam, że później filmy też będzie kupował w sieci w odpowiednim regionie. Odnośnie języków obcych to tu rzeczywiście widzę swój błąd. Założyłem po prostu, że w obecnych czasach większość ludzi zna angielski na tyle, że będą mogli zrozumieć film. Link zaraz sprawdzę bo faktycznie jest z nim jakiś problem choć wczoraj działał bez zarzutu. Jeśli kogoś wprowadziłem swoim newsem w błąd to przepraszam. Czekam na opinie osób, które uważają, że trzeba go aktualizować o słowa naszego czytelnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here