Krzysztof Marcinkiewicz pragnie się z wami podzielić przemyślaniami na temat filmu Lot 93 – pierwszego obrazu, mierzącego się z problematyką zamachów z 11 września.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPięć lat po World Trade Center
Następny artykułWielcy wygrani WCG

11 KOMENTARZE

  1. Nawet gdybym nie chciał go obejrzeć ( a chce ) to i tak bym na niego poszedł. Moja dziewczyna chce go obejrzeć:)Jak zobaczyłem trailer tego flimu powiedziałem sobie, że nawet gdyby film okazał się słaby to i tak nie ma znaczenia. Już sam ten trailer dostarczył niezykle silnych emocji i przypomniał tamte wydażenia. Aż trudno mi było sobie wyobrazić, że po takim trailerze film może być słaby. I wnosząc z recenzji miałem racje.

  2. Ten film to jeden wielki magiel propagandowy. Ilość bzdur była tak wielka, że oglądanie tego przyprawiało mnie o mdłości. Autorzy nawet nie zadali sobie trudu by zweryfikować to co mówią w nich ci rzekomi bliscy ofiar. W jednym zdaniu mówią jedno, a zaraz potem zaprzeczali sobie sami. Kłamstwa, bzdury, manipulacja, ot co!!!

  3. To tak jak z zawartoscia cukru w cukrze. Przeciez sam ten film to jest akcja. Jakby filmowali lot pasazera z lotniska na LA do lotniska w NY i porwali jego samolot to mozna orzec, czy w filmie bylo duzo akcji porownujac dlugosc danych fragmentow filmu. Natomiast w tym filmie jest sam fragment akcji wiec nie mozna tego ocenic :]Pozdrawiam.

  4. Hm, glupio to troche nazwali, bo jest film United93 (przetlumaczony beznadziejnie jako Lot 93, o tym wlasnie jest jak widze recenzja) i jest tez Flight 93, – to nie jest to samo. . . A film dobry i warto obejrzec. Pafun: chyba wlasnie filmy pomyliles, bo bliscy ofiar tutaj w ogole nie sa pokazani (duzy plus za to), a sa pokazani we Flight 93

  5. Nie zgodzę się z opinią, że film działa na człowieka podobnie jak „Pasja” Gibsona. Nie jest aż tak mocny. Jest dobry i warto obejrzeć. Wspaniale ukazany chaos i zagmatwanie w tej trudnej sytuacji. Jednak. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here