Arek Kmiecik recenzuje nowiutki miks strategiczno-RPG, czyli Heroes of Annihilated Empires. Twórcy obiecali wiele, ale czy się z tego wywiązali? Więcej w naszej recenzji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. No właśnie nie ma żadnego konkretnego uzasadnienia czemu gra nie ma 9. 0 skoro jest taka wspaniala. Ale nie powiem recenzja bardzo mnie do niejzachęciła 😉

  2. Myślę, że pierwszym argumentem wyjaśniającym dlaczego gra nie dostała 9-tki jest fakt, że jest osadzona na silniku Kozaków, a więc nie powinna dostać więcej, gdyż oprócz tego, że jest zupełnie inną grą to bazuje na schematach już wcześniej opracowanych więc nie wnosi nic nowego do swojego gatunku. Tak samo jak Quake IV nie może dostać więcej niż Doom III. Albo dodatek do Homm5 więcej niż podstawka. Tak przynajmniej ja to rozumiem.

  3. Nieee, gra aby dostać najwyższe noty musi być dobrze rozreklamowana przez ważna firmy, które w jakiś sposób zachęcają do takcih ocen największe światowe serwisy, a potem to już jest zjawisko owczego pędu. Po przeczytaniu recki chyba sobie gre spróbuje, pod względem ilości jednostek w bitwach to żadna strategia od czasów Kronik Czarnego Księżyca mnie nie zadowalała. Tam, choć na dzisiejsze czasy nie było by nic genialnego, to przyjemnie patrzyło się na całe oddziały walczących wojaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here