W oryginalnej wersji językowej w Mass Effect 2 w roli Illusive (przez dwa „L” drogie EA Polska!) Mana usłyszymy genialnego Martina Sheena, z jego bardzo charakterystycznym głosem. W naszym kraju tylko posiadacze edycji na PC będą mogli wybrać dubbing, zaś właściciele gry na X360 zadowolić się będą musieli jedynie polskim udźwiękowieniem, w którym dobór aktorów bywa… zastanawiający. Dowiedzieliśmy się właśnie, że w postać Człowieka Iluzji wcieli się u nas Mirosław Zbrojewicz.

Aktor kojarzony z Gruchą z „Chłopaki nie płaczą” i innymi rodzimymi produkcjami komediowymi, opowiedział nieco o swojej roli w poniższym materiale filmowym. Czy myślicie, że Electronic Arts Polska dokonało dobrego wyboru? Może Piotr Fronczewski stwierdzający, że „przed wyruszeniem w drogę musimy zebrać drużynę”, byłby lepszą opcją?

Przy okazji warto wspomnieć, że BioWare ujawniło, iż za ścieżkę dźwiękową w Mass Effect 2 po raz kolejny odpowiadać będzie Jack Wall. Artysta skomponował na potrzeby gry około trzech godzin nowych utworów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. „Dlaczego wyjadasz mi frytki Shepard, nie możesz sobie kupić?”, „Nie jestem głodny”. „Jak nie jesteś głodny to zostaw te frytki, a jak jesteś to SE kup” 😀 Będzie śmiesznie 😉

  2. Na forum Bioworldu już wypowiedziałem się na temat release’u ME2 w naszym pieknym kraju na X0, a szkoda mi już nerwów i chęci żeby się powtarzać. . Fuck you EAP!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here