Najlepsza lokówka

Wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez lokówek. To wspaniałe urządzenia, które służą do stylizacji włosów. Pozwalają w krótkim czasie uzyskać niesamowite fale bądź romantyczne loki. Dodatkowo, nowoczesne lokówki nie tylko modelują włosy, ale również je suszą. Dzięki nim kobiety potrzebują mniej czasu na przygotowania do wyjścia. Jak jednak zakupić lokówkę idealną?

Na rynku polskim znajduje się mnóstwo, najróżniejszych lokówek, a każda z nich posiada zupełnie inne funkcje. Warto zauważyć, że już za cenę nieprzekraczającą 300-u złotych można zakupić świetny model. Wśród produktów zdecydowanie wyróżnia się siedem urządzeń. Każdym z nich jest lokówka do 300 zł.

Polecane lokówki

NAJLEPSZY WYBÓR DO 150 PLN

Remington Pearl Ci95

NAJLEPSZY WYBÓR DO 200 PLN

Babyliss 2735E

NAJLEPSZY WYBÓR DO 250 PLN

Rowenta Brush Active Volume & Shine CF9320

NAJLEPSZY WYBÓR DO 300 PLN

Bellissima Imetec Ricci&Curl 11307

NAJLEPSZY WYBÓR DO 350 PLN

Babyliss Curl Secret C1100E

Rowenta CF9421 – połączenie lokówki z suszarką

Cena: od 190-u do 250-u zł.

To idealna lokówka dla kobiet, którym zależy na oszczędności czasu. Za jej pomocą można równocześnie suszyć i modelować włosy. Lokówka ma moc 800 W, a wraz z nią w całym zestawie znajdują się diwe szczotki o średnicy 50-u i 30-u mm. Model wyposażony jest w system jonizacji oraz tryb zimnego nawiewu. Dzięki tym dodatkowym funkcjom można lepiej wymodelować puszące się włosy oraz zamknąć ich cebulki. Cała powłoka grzewcza lokówki została wytworzona z ceramiki.

Remington CI606 – „superszybka” lokówka

Cena: od 180-u do 250-u zł.

Kluczową zaletą lokówki Remington jest jej błyskawiczy czas działania. Urządzenie nagrzewa się w ciągu 15-u sekund, także sprawdzi się u osób, dla których liczy się każda, wolna minuta. Lokówka pozwala na błyskawiczne stworzenie idealnej fryzury. Dodatkowo, posiada aż poczwórną ochronę, czyli powłoki: antystatyczną, ceramiczną, turmalinową oraz gładką. Dzięki nim włosy pozostają w idealnym stanie i nie niszczą się, nawet w przypadku regularnego korzystania z lokówki. Urządzenie nagrzewa się do maksymalnie 230-u stopni. Daje to spore pole do popisu miłośnikom fali i wielkich loków. Lokówka Remington CI606 została również zabezpieczona 3-letnią gwarancją.

Babyliss Pro BAB2225TTE – lokówka i prostownica w jednym

Cena: od 210 do 280 zł.

Kobiety najchętniej zmieniałyby swoje fryzury praktycznie codziennie. To o nich właśnie pomyślała firma Babyliss Pro i stworzyła lokówko-prostownicę. Dzięki niej można uzyskać zarówno proste włosy, jak i delikatne fale oraz duże loki. Urządzenie posiada dwie rurki grzejne o średnicy 16-32 mm. Rurki został wykonane ze specjalnej powłoki tytanowo-turmalinowej, która gwarantuje im trwałość oraz solidność i chroni przed zniszczeniem. Dzięki zastosowaniu turmaliny (źródło jonów ujemnych), włosy po modelowaniu są jedwabiste, lśniące i bardzo miękkie. Temperatura urządzenia może wynosić od 170 do 230 stopni.

Bellissima Ricci&Curl 11307 – lokówka superkomfortowa

Cena: 300 zł.

Miłośniczkom wygody najczęściej proponuje się model Bellissima Ricci&Curl 11307 o mocy 50 W. Posiada on dwa stopnie regulacji temperatury i bardzo szybko się nagrzewa, dzięki zastosowaniu powłoki ceramicznej. Urządzenie posiada wygodny, obrotowy przewód, który sprawia, że modelowanie włosów tą lokówką jest czystą przyjemnością. Dodatkowo, model posiada także specjalny wyświetlacz LED, który staje się bardzo praktycznym dodatkiem np. podczas nocy. Dzięki niemu można stale kontrolować pracę swojego urządzenia.

Cera Spinwand – klasa sama w sobie

Cena: ok. 200 zł.

Lokówka ta będzie bardzo uniwersalnym wyborem, także spodoba się każdej kobiecie, a nawet i mężczyznom. Posiada specjalny stożek grzewczy, który pokrywa ceramika. Całą lokówka może mieć grubość od 13-u do 26-u mm, także bez problemu się ją przewozi i przenosi. Urządzenie posiada system szybkiego nagrzewania i umożliwia układanie loków w prawą i w lewą stronę. To zdecydowanie jedna z prostszych lokówek, która poradzi sobie w wielu sytuacjach.

Babyliss Pro BAB2281TTE – lokówka stożkowa

Cena: od 200-u do 230-u zł.

Model Babyliss Pro to także lokówka stożkowa o mocy 65 W. Jej powłoka grzewcza jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia, dzięki wykorzystaniu materiału tytanowo-turmalinowego, Oprócz tego powłoka ta stanowi źródło jonów ujemnych, więc włosy po modelowaniu nie puszą się, ani nie elektryzują. Urządzenie posiada aż 25-stopniową regulację temperatury. Można ją zmieniać od 110-u do 190-u stopni. Lokówka posiada także dwie lampki oraz system automatycznego wyłączania. Urządzenie samo przestaje działać po 72-óch minutach.

Philips HP 8664 – nowoczesna lokówko-suszarka

Cena: od 200-u do 250-u zł.

Model Philips może pochwalić się mocą 1000 W. Urządzenie posiada aż 2 poziomy prędkości oraz 3 poziomy temperatury. W zestawie razem z lokówką można znaleźć dwie szczotki – okrągłą oraz specjalną z wysuwanymi ząbkami. Obie pomagają w modelowaniu fryzury i obie mogą kręcić się w obydwie strony. Oprócz tego lokówka posiada również system jonizacji, włosy po modelowaniu są gładkie i nie zaczynają się elektryzować, ani puszyć. Wyglądają zdrowo i pięknie.

Lokówka do 300 zł wcale nie musi być gorsza od tej kupionej za całą wypłatę. Podczas wyboru tego urządzania należy po prostu zastanowić się, jakiego efektu się oczekuje. To pod niego można wybrać idealną lokówkę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here