Serwis Kotaku donosi, iż w trakcie Game Developers Conference Peter Molyneux zapowiedział drugi mikrododatek do gry Fable 2. Na usłudze Xbox Live zobaczymy go już na wiosnę. Sam Molyneux podkreśla, że do jego premiery nie zostało kilka miesięcy, a tylko parę tygodni. Nowe DLC nazwano See the Future. Dodatek odpowiada na pytania, które mógł sobie zadawać każdy fan dylogii (trylogii?) po ukończeniu ostatniej produkcji studia Lionhead. Ma on także grać na naszych emocjach i kusić tym, co stanie się z Albionem w przyszłości.

W tej chwili nie wiemy jeszcze ile przyjdzie nam zapłacić za See the Future. Pierwsze DLC (Knothole Island) do Fable 2 kosztowało 800 Microsoft Points. Podejrzewamy więc, że za nowe rozszerzenie zapłacimy tyle samo. O poprzednim dodatku Molyneux również powiedział kilka słów. „Knothole Island zostało stworzone zaraz po premierze Fable II, zespół był zmęczony i trochę się przepracowaliśmy, próbując bardzo wcześnie dać coś naszym fanom. Tym razem poświęcimy trochę więcej czasu na przygotowanie dodatku ponieważ bardziej liczy się w nim fabuła” – twierdzi szef Lionhead.

Ciekawe czy przepracowaniem można wytłumaczyć brak zapowiedzi nowych gier ze strony Microsoftu? Te miały się pojawić w trakcie Game Developers Conference. Tak się jednak nie stało – może oszczędzają amunicję na E3? Czekając na jakiekolwiek nowe wieści z obozu giganta z Redmond polecamy wam naszą recenzję Fable 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Knothole Island zostało stworzone zaraz po premierze Fable II, zespół był zmęczony i trochę się przepracowaliśmy, próbując bardzo wcześnie dać coś naszym fanom. Tym razem poświęcimy trochę więcej czasu na przygotowanie dodatku ponieważ bardziej liczy się w nim fabuła

    Dzieki Piotrus, ze teraz mi to mowisz. Grr. . . kupilem pierwszy DLC no i zdecydowanie widac, ze zespol byl zmeczony. Fabula? W pierwszy dodatku jej praktycznie nie ma (mozna strescic w kilku zdaniach).

    • Ja sie pytam po raz enty z rzedu. . . PC !? Kiedy PC ?!

      Nas (czyli tu na Valhalli) się nie pytaj. Wyślij maila do Piotrusia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here