Japońska korporacja poinformowała właśnie prasę, że w Kraju Kwitnącej Wiśni zobaczymy nową wersję PSP. Urządzenie trafi do sklepów trzynastego grudnia tego roku. Wyróżniało będzie się kolorem obudowy. Tym razem będzie zobaczymy czerwonego handhelda. Więcej na jego temat pisze serwis Engadget (http://www.engadget.com/2007/11/06/sony-psp-goes-deep-red/). Na jego łamach znajdziecie również fotki konsoli.

Tymaczem na Starym Kontynencie zobaczymy nowy model popularnej „Czarnuli”. Po kilku modyfikacjach Playstation 2 będzie jeszcze lżejsze. Zawdzięczamy to wymianie kilku podzespołów i zamontowaniu nowego zasilacza wewnątrz jednostki. Wiemy już, że konsola będzie dostępna w trzech kolorach (Charcoal Black, Ceramic White, Satin Silver). Urządzenie powinno trafić do sklepów na początku przyszłego roku w sugerowanej cenie 129.99€.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ceramic White – ładny kolorek i ładnie będzie prezentować się na PS Two. Szkoda ze już mam Slima, tyle że czarnego, bo wziąłbym białą.

  2. Nieźle, na ‚wyprodukowanie’ obudowy w kolorze czerwonym potrzebują ponad miesiąca ;)Btw. „Tym razem będzie zobaczymy czerwonego handhelda”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here