Notebook TouchSmart tx2z od HP, co jest dla nas ważne, wyróżnia się na tle innych produktów designem. Na uwagę zasługuje także 12,1” wyświetlacz „multitouch”, który możemy obsługiwać dotykiem dłoni albo ukrytym w obudowie rysikiem zamieniającym laptopa w podręczny tablet. Co ciekawe spisany materiał automatycznie przekształcany jest w pliki tekstowe. Już to wystarczyło byśmy uznali, że takie urządzenie może nam się przydać w pracy.

Postanowiliśmy jednak zajrzeć „pod maskę” wykończonego tytanem laptopa. We wnętrzu komputera kryje się procesor AMD Turion 64 X2 Dual Core Mobile i karta graficzna firmy ATI. Oczywiście w urządzeniu nie zabrakło kamery internetowej czy możliwości wyposażenia go w czytnik linii papilarnych. Jeśli zechcemy, to możemy nawet zamontować je w pionie dzięki opcjonalnemu stojakowi.

Więcej na temat tego ciekawego urządzenia przeczytacie na tej stronie. Fotki notebooka obejrzycie natomiast w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  • No i wiemy wszystko!:D

   Czyli co wiemy? Oh no! Zwolennik NV? :DKońcówka filmiku zabija 🙂 fajnie , że można robić monitorem kręcioła

   • Czyli co wiemy? Oh no! Zwolennik NV? :DKońcówka filmiku zabija 🙂 fajnie , że można robić monitorem kręcioła

    Nie, nie o to chodzi. Chciałem zwrócić uwagę na szczegółowość tej informacji !:D

    • Nie, nie o to chodzi. Chciałem zwrócić uwagę na szczegółowość tej informacji !:D

     ATI Radeon(TM) HD 3200 Graphics with 64MB Display Cache Memory

 1. Sprzęt wydaje się być idealnym kandydatem dla Windows 7, który ma być stworzony również dla ekranów dotykowych. Cacko oprócz tego jest pomysłowe- podoba mi się. A reklama nie wiele ustępuje laptopowi(?). 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here