Pamiętacie jeszcze tytułową produkcję? Jeśli tak, to ucieszy was ta wiadomość. Jeśli nie, to wkrótce będziecie mieli szansę sprawdzić w akcji grę bazującą na „jednym z klasyków”. Serwis Gamasutra donosi, że tekstowe RPG Zork doczeka się remake'u. Nowa wersja leciwej gry otrzymała tytuł Legends od Zork i….będzie casualową pozycją MMO uruchamianą w przeglądarce internetowej.

W kolejnej odsłonie Zork wcielamy się w bezrobotnego wędrownego kupca przemierzającego Great Underground Empire. Jakie przygody czekają na nas w nowym dziele firmy Jolt Online? Tego dowiecie się jeśli zajrzycie na tę stronę internetową. Będą na niej publikowane informacje na temat tytułowej produkcji. My korzystając z okazji proponujemy krótką wycieczkę na łamy jednego z wielu serwisów z abandonware'em. Pobierzcie z niego jedną z pierwszych części gry. W przeciwieństwie do Legends of Zork na pewno będzie to produkt dla największych hardkorowców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Na stronie jest napisane, że to kontynuacja przygodówki – coś mnie wkręcacie, wykorzystując to, że jestem jeszcze młody 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here