W sieci pojawił się nowy, drugi już zwiastun Okamiden (pierwszy znajdziecie w tym miejscu). Nadchodząca produkcja, przeznaczona wyłącznie na platformę Nintendo DS, jest bezpośrednim sequelem Okami, wydanego na Wii i PlayStation 2. Jej premiera powinna odbić się w Japonii w bliżej niesprecyzowanej części przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. DS był jak wydali Okami. Ale prawda jest taka, że na PS2 pojawiła się gra, w której trzeba było rysować kształty padem, to czasem się nie udawało, szczególnie w pośpiechu. Na DSa to będzie ideał.

  2. Po przeczytaniu tego newsa przypomniało mi się jak wspaniałą grą jest okami na ps2 i znów zachciałem w nią zagrać. Fakt, że obraz jest dość rozmazany, gdy podłączamy ps2 do tv LCD, ale to nic bo gra sama w sobie jest małym arcydziełem a jej magia powoduje że w pewnym stopniu odcinamy się od rzeczywistości tylko po to, aby móc odrodzić wszystkie drzewka w wiosce kamiki;D Co do wersji na DS, to jeżeli gra będzie tak dobra jak oryginał, to tylko mogę żałować, że nigdy nie zainwestowałem w DS’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here