W dniach 3- 4 lutego w budynku PWBSiA przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie odbędzie się ósma edycja turnieju Lan4Fun. Organizatorzy zagwarantowali uczestnikom 160 stanowisk, na których rozgrywane będą turnieje Counter- Strike 1.6, WarCrafta 3 i Quake 3 Arena. Ilość pozycji turniejowych uzależniona jest od zainteresowania samych uczestników.

Jedną z charakterystycznych i pozytywnych cech polskiej sceny e-sportowej w 2006 r. były cenione przez graczy ze względu na atmosferę i nagrody turnieje w sieciach lokalnych (LAN).

Uczestnicy turnieju zobowiązani są wnieść opłatę 75 złotych. Cała impreza odbędzie się dzięki uprzejmości sponsorów wydarzeń e-sportowych, w tym firm Kingston, MMV, Benq, Gigabyte, Manta, SpeedLink, Razer, Desk.pl, RedBull i TelePizza.

Jedynym mankamentem ósmej edycji Lan4Fun jest brak miejsc dla obserwatorów. „Trochę nad tym ubolewam – ze względu na niedużą powierzchnię przeznaczoną pod imprezę. Na następnej imprezie, prawdopodobnie w wakacje, będą już takie miejsca” powiedział nam Zbigniew Wasilewski, główny organizator imprezy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here